Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Clara80

płyta idukcyjna albo elektryczna

Polecane posty

chcę kupić jedną z nich, ale nie bardzo wiem która lepsza i czym tak naprawdę sie różnią. Bardzo proszę o informację osoby, które korzystają na codzień z którejś z tych płyt. A którą firmę polecacie? z gory dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitto
Na zwyklym CD ta idukcyjna zagra czy DVD trzeba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indukcyjna rozni sie tym od zwyklej elektrycznej, ze grzeje Ci jedynie tam gdzie stoi garnek. Ani mniej ani wiecej. Po prostu oszczednosc na pradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indukcyjna jest droższa, ale potem praktyczniejsza i ekonomiczniejsza. wymaga specjalnych garnków, ale mniej znacząco zużywa prądu. Nie można sie nią oparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk bardzo Ci dziękuje. A czy orientujesz sie jaka firma prdukuje najlepsze pod względem jakości? Dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja tez zamierzam kupic plyte indukcyna ceny od 2000 w zwyz wejdz w google i napisz ktora lepsza indukcyjna czy ceramiczna i tam cio sie pojawi wiele odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki6 indukcyjna napewno lepsza no i droższa tylko która firma produkuje najlepsze jakościowo-tego nie wiem. Dość poważny wydatek jak dla mnie a nie chciałabym żałować kupna płyty ktora okaze sie przecietna w funkcjonowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×