Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć;-) Muszę się Wam pochwalić;-) Wkońcu znalazłam pracę:D Mój trud się opłacił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochammmm u mnie w miescie otworzyli taki sklep ale powiedz ile zarabiasz, bo to jest istotne.....netto...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że jakiejkolwiek. Jestem po maturze, bez doświadczenia i zaczynam studia zaoczne. Niestety pracodawcy nie chcą osób uczących się i bez doświadczenia, przynajmniej ja na takich trafiam. Składam CV gdzie tylko mogę i nic... W poniedziałek byłam na rozmowie w biurze kredytowym, tydzień mam czekać na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co no co
nastka19 a masz juz nr NIP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prapra
nastka a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam nr NIP, zupełnie o nim zapomniałam i jutro wybieram się do Urzędu Skarbowego. Jestem ze średniego miasta, ok 1h drogi od Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ll* jeszcze nic nie zarabiłam:P umowę mam na 1400 brutto, czyli netto jakies 1000 zł, no i do tego pewnie dojdą jeszcze jakieś nadgodziny:) nastka19 ja też skladałam mnóstwo CV no i raz chcieli studenta a raz nie:) powodzenia w poszukiwaniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowwer
Pracy jest pełno, trzeba tylko dobrze szukać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co no co
no wlasnie tez bym chcial uzyskac NIP ale powiedzieli mi ze jesli nie pracuje to nie dostane. chcialabym zaniesc cv do takiej firmy no ale jak jesli nie mam nr NIP. wie ktos moze jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
ja siedze od tygodnia w domu i juz szaleje;/ siet mam dosc:( sama zrezygnowalam z pracy, zarabilam ponad tysiac wiec nie bylo zle jak na swieza absolwentke, no ale zrezygnowalam przez zawod sercowy:( szukam i szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że NIP dostaje się w ciągu miesiąca, a pracodawcy też trzeba dostarczyć go w ciągu miesiąca od podpisania umowy. Ja mam wniosek, ale nie wiedziałam że nie można wyrobić samemu... Owszem pracy jest bardzo dużo, ale wymagania nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
jak to nie chcieli Ci wyrobic nipu?;/ NIP wyrabiaja odrazu bez problemu, najlepiej to zalatwic odrazu jak sie wyrobilo juz dowod. Ja wlasnie tak zrobilam, gdy odbieralam juz dowod babka dala mi taki formularz o NIP i ja go pozniej wyslalam do urzedu skarbowego poleconym, czekalam dwa tygodnie na nip ktory przyslali mi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co no co
nie dostane NiPu bo nie jestem pltanikiem podatku, bo jeszcze nie zarabiam. wiec moglabym zaniesc to cv a NIP wyrobic juz po rozpoczeciu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
zrob tak, pojdz do urzedu i powiedz ze potrzebujesz formularz o nip, dadza Ci, skad beda wiedzieli czy pracujesz czy nie? wypelnij formluarz, wyslij. Na nip czeka sie 2tygodnie do miesiaca. Gdy juz wyslesz formularz normalnie mozesz wysylac cv do pracodawcow, nip poprostu im doniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co no co
a jestes ubezpieczona? masz swoja ksiazeczke ubezpieczeniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to nie mam książeczki, ale chyba jestem uzbezpieczona-uczę się i pobieram rentę rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
nie przypominam sobie bym cos takiego miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa krytyka
ogrom pracy w krakowie. Co drugi sklep w każdej galerii. można przebierać. bez doświadczenia polecam zacząć w galeriach na skrajach miasta a potem piąć sie wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mi powie
a ksiazeczke ubezpieczeniowa dostane od pracodawcy, frimy? i bede ubezpieczona w miejscu pracy?nigdzie inedziej juz nie musze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwa krytryka: tylko trzeba mieszkać w krakowie albo w najbliższej okolicy. Ja mam do Krakowa ok 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×