Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Visa Electron

Czy znacie jakieś ciucholandy on-line z firmową odzieżą???

Polecane posty

Gość ale jajjajja
I to ma byc adres sklepu internetowego z uzywana odzieza? przeciez te ceny powalaja z nog:-) nawet za odziez firmowa ale uzywana nie zapąłciłabym tyle kasy ,bo to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciucholandy to preferuję wyłącznie sklepy stacjonarne - jakoś nie wierzę w zakup używanych ciuchów przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka ninka
po co podajecie adresy sklepów, w których nic nie ma??????????? ten wpis przede mną to pusta szuflada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
ebay ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaandzik
ja często robię zakupy w takich sklepach dlatego że nie lubię za bardzo "grzebać" w stosie ciuchów w standardowych ciucholandach a tutaj wybieram co mi się podoba, ostatnim moim odkryciem (zresztą właśnie z kafeterii się o tym sklepie dowiedziałam) jest fashion-city.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno trafiłam na świetny lumpeks interentowy, chyba dopiero się otworzył bo wcześniej go nie widziałam a w necie kupuje ciuchy od dawna, mają super rzeczy, ceny też przystepne http://kamaciuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdaloweoko
Ja lubię Vinted i Dawandę (trzeba trochę się naszukać, ale można trafić na perełki;). Poza tym czasami kupuję w www.assembleage.com bo mają niskie ceny i bardzo fajną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×