Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zarunia

Byłam w cyrku z córeczka w niedziele i zastanawiam sie jak zrobili tą sztuczke

Polecane posty

bylam w niedziele w cyrku i sie do dzisiaj zastanawiam jak oni, tzn ci co wystepują, zrobili że stala sobie babeczka za nia facet i trzymal dwa wachlarze ktorymi ja zakryl ze z przodubylo widac jej nogi i ręce w gorze trzymala i jak odkryl ją tymi wachlarzami to miala inna sukienke ubrana w ogóle co chwile miala inne sukienki okrywali ja baldahimami i wteby sie zmienialy ale to z wachlarzem wyjatkowo mnie zdziwilo no bo wyraznie bylo widac nogi i rece czy ktoś wie na czym ta sztuczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cud był a nie sztuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polega na tym ze ma nalozone kilka sukienek na raz i po kolei je zdejmuje tylko one zdejmuja sie za jednym pociagnieciem wiec wiesz bardzo szybko:) tak mi sie wydaje bo raz tez cos takiego widzialam w tv i bylo widac ze babka ma kilka sukienek na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ale one byly tak cienkie i ona bylo tak cienko ubrana ze to az nie możliwe zeby tyle warstw na sobie miala, no nie wiem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz te sukienki generalnie sa cienkie, to tobie sie wydaje ze one sa dosyc obszerne i wielkie, ale takie ma byc wrazenie:) no ja innego wytlumaczenia nie widze, bo chyba jak ja zaslanial to na szybkiego nie nakladala tych sukienek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wyląda ale to w takim razie gdzie dala te sukienki co ściagala ? pewnie temu co trzymal wachlarze pod marynarke. no napewno masz racje tez to bralam pod uwage ze ona je ściąga ale powiem ci że efekt byl niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakaca
ja mysle, ze to po prostu cud :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Kiedyś byl taki program w tv coś typu "poznajemy sztuczki magików" (jakoś tak przynajmniej). Tam byly wszystkie sztuczki wyjaśniane. Oglądalam to pasjami... Napewno wiem (bo to pamiętam) że te wachlarze byly wlaśnie po to żeby odciągnąć uwagę publiczności od tego co się dzieje ztą przepieraną dziewczyną. Ona raczej nie miala kilku sukienek na sobie tylko się szybko przebierala, a wachlarze odwracaly uwagę od tego. Nogi i ręce o których piszesz są w większości takich sztuczek po prostu sztuczne, czasami nawet jeśli to jest np część tulowia kobiety to są ubrane tak jak ona. Jeśli się poruszaly to poruszal nimi ten od wachlarzy lub jeszcze nie przebrana/już przebrana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te sukienki miały tylko inny
kolor czy też krój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te sukienki miały tylko inny
aaa to nie wiem:P bo jakby tylko kolor sie zmieniał to oni to robą lustrami jakos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsi
"Napewno wiem (bo to pamiętam) że te wachlarze byly wlaśnie po to żeby odciągnąć uwagę publiczności od tego co się dzieje ztą przepieraną dziewczyną." PRZEPIERANA dziewczyna :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×