Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kąpielówka

Czy zwykła oliwka nadaje sie do kąpieli?

Polecane posty

Gość kąpielówka

Bo mam linomag oliwke do kąpieli dla dziecka ale mi się kończy. Zastanawiam się czy mogę wlac oliwke bambino do wody aby wykapac moje 3 miesięczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąpielówka
niczym sie nie rózni od tych przeznaczonych do wody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzla
Chciałam zapytac czy można kapać dziecko a parafinie czy tylko nacierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z parafiną
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunek---->dolewa się oliwki do wody własnie po to żeby potem nie musieć nacierać maleństwa oliwką po kąpieli...a mydełko można używać mimo to i prócz tego... Co do parafiny ciekłej, to też czytałam że działa jak oliwka...kilka kropel do wanienki z wodą się wlewa i jest super...nie potrzeba potem oliwki po kąpieli...a poza tym kosztuje niecałe 3 zł więc się zaopatrzyłam i zobaczymy co bedzie najlepsze...tyle że minus parafiny jest taki, że zostawia tłusty osad...ale oliwka pewnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jesli uzywasz oliwki do kapieli (nie istotne jakiej) to do tej samej kapieli nie uzywasz juz mydla. TO nie jest zdrowy mix. Jesli koniecznie musisz dziecko myc w mydle to lepiej umyc i potem nasmarowac oliwka a nie jednoczesnie stosowac dwa produkty w wannie. TO samo tyczy sie parafine, jest ok, jesli stosujesz ja sama. Oliwka/parafina w wodize jest dobra dla malych dzieci, dla rodzicow, ktorzy ejszcze nei radza sobie z kapiela (latwa w uzyciu, poprostu dolewasz do wody). Jesli natomiast dziecko sie brudzi, bo ejst wieksze raczkuje itp, lub ulewa mocno, mozna czasem umyc je w mydle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę myć mojego dziecks mydłem, ponieważ ma atopowe zapalenie skóry, a mydło dodatkowo wysusza. Orientujecie się może jakie kosmetyki nadaja sie do skóry alergicznej? Pediatra polecił mi Olejek Oilatum, ale jest strasznie drogi, nie wiecie czy jest coś tanszego dla alergików o podobnym działaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon - lekarz ostatnio polecił mi EMOLIUM - też niejest tanie ale np. krem sprawdza sie u nas dużo, dużo lepiej niż Oilatum. Zel do kąpieli stosuje od dziś, więc niewiele moge powiedzieć o działaniu - kosztuje około 24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emolium jest w postaci żelu do kąpieli? A jaka jest pojemmnosc jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×