Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariannaa

jakie nosicie biustonosze?chodzi mi o fason

Polecane posty

Gość mariannaa

taki zeby podkreslał biust, nosicie rozne fasony w zaleznosci od odziezy czy jeden ulubiony? czy nosicie staniki bardzo usztywnione takie w stylu z H&M czy raczej delikatniejsze? ile tej gabki powinno byc w push upie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dobrym push upie w ogole
nie powinno byc gabki bo to nie chodzi o protezke tylko o odpowiednie ulozenie biustu-polecam firmy gossard ja wole takie lekko usztywniane o okraglej formowanej termicznie miseczce nie znosze bardotek chcialabym nosic miekkie bo sa najwygodniejsze ale niestety nie moge znalezc na swoj rozmiar (malutki):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nosimy staniki w dobrze dobranym rozmiarze, bo wtedy czesto nie trzeba stosowac \"atrap ksztaltu\" typu push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummmi
A wydawałoby się ,że teraz praktycznie każda kobieta wie jak dobrać biustonosz:) Ja nie przepadam za grubszymi gabkami, dla mnie podstawą jest odpowiednie dopasowanie pod biustem i dobrze wyprofilowana miseczka. Fajnie lezą staniki gaia z kolekcji clasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej jestem na nie ...
z tą gają wypad bardziej tandetnych biustonoszy nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzien preferuje staniki sportowe (bawelna+lycra), firmy Hanes, Fruit of The Loom. Mam rowniez Genie Bra - tez akurat u mnie sie sprawdzil. Na randke - Victoria's Secret Demi bra, Panache, Freya, Milawitza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferuję bardotki i unikam push upów. Jeżeli stanik jest dobrze dopasowany to ładnie unosi/podtrzymuje i nie potrzeba udoskonaleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma któraś może konto na lobby
dobrze dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×