Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszooookowanaaaaa

jestem w szoku co zobaczyłam!!!

Polecane posty

Gość zszooookowanaaaaa

dziewczyny nie uwieżycie co widzialam!przed chwila wróciłam ze sklepu i zobaczyłam ładną,zadbaną i elegancką młoda dziewczyne z brzuchem wyglądało na jakiś 8 miesiąc ciąży ale.... miała papierosa i tak sobie szła i paliła!!!1jestem po prostu w szoku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszooookowanaaaaa
a najlepsze że szła sobie pewnie i gdzieś to miala,a ludzie sie na nią patrzeli a ona nic z tego sobie nie robila!ja jestem mamą,też kiedyś paliłam ale jak zaszlam w upragnioną ciąże to rzuciłam!!!i od dwóch lat nie pale!nie moge tego zrozumiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tez mam taka znajoma ktora palila do samego konca i od razu po porodzie tez.Wcale sie tym nie przejmowala i jeszcze karmila piersia.Jakby tego bylo malo to od czasu do czasu(karmiac)palila trawke i robili imprezy ze swoim facetem n ktorych sie notorycznie upijala.I strasznie byla zdziwiona ze jej po miesiacu pokarm zanikl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka np nie prowadzi ciazy jak ciezarna pali, sa ewenementy! ja widzialam rano, 6 stponi na zewnatrz, a dziewczyna z brzuchem ok 7-8mies i brzuch odkryty!!!!!!!!!!!!! zas whipermarkecie laska w butach na 10cm obcasie,a brzuch ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×