Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

Czy usg czesto sie myli?

Polecane posty

mam pytanie, lekarka zapewnia nas ze bedziemy mieli coreczke-pokazywala nam nawet cipeczke malej, wargi sromowe na badaniu usg. kupilismy prawie wszystko \"pod\" dziewczynke czy lekarka moze sie mylic i bedzie chlopiec? nadmieniam, ze to doswiadczona lekarka, moze gdyby nie byla pewna to powiedzialaby nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowo
zależy kto je robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w ósmym m-cu ciąży lekarka zapewniała, ze to chłopiec, nawet siusiaka pokazywała :-) Okazało się, ze to była pępowina między nogami a ja mam śliczną córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowo
a który to mies ? bo mnie stwierdziła dopiero w siódmym mies i powiedziałą ze na 100 % dziewczynka i tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to bylam u dwoch lekarek w 20tyg powiedziala ze dziewczynka i potem bylam juz u innej 2razy i tez powiedziala ze nie ma watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracing
Mnie na 3 usg powtarzali, że bedzie chłopak i jest chłopak. Myślę, że mogą być pomyłki jak mówią, ze będzie chłaopczyk a wychodzi dziewczynka... w drugą stronę raczej się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka pewnie że chce:)jakby byla taka możliwośc...widocznie ma byc niespodzianka bo intuicja tez mi nic nie podpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy myslalam od poczatku że dziewczynka potem wszyscy zaczeli mi mówic ze zobacze ze bedzie chlopak a teraz to juz sama nie wiem i nie mysle tak nad płcia tylko zdrowiem,czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie \"intuicja mowila\" ze chlopczyk:(, mama natomiast mowila ze na 100% dziewczynka, maz tez chcial coreczke:) final za pare dni wiec sie przekonamy:) strasznie mialam ochote na slodkie przez cala ciaze, na mieso to patrzec nie moglam, nie wierze w takie przesady, ale kto wie moze jest cos w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni temu robiłam usg to jest 23 tydzień lekarz powiedział ,że będzie dziewczynka mam nadzieje ,że tak będzie ale tak do końca sie nie nastawiam bardzo bym chciała bo mam już synka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle ,że w waszym przypadku sie nie pomylila ,jakby moj lekarz powiedzial ze na 100% chłopak to bym uwierzyła bo ufam mu,jest dobrym lakarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, jesli tyle razy już potwierdzane, że to dziewczynka, i to przed dwie niezalezne lekarki, to na 99,9% dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczke malej
:o a nawet wargi sromowe buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś miesiaca mam bzikana punkcie słodkosi wszelkiego rodzaju,przez pierwsze 4 miesiace nie moglam nawet ptrzec na slodycze,ale ogólnie to jem wsystko jak odkurzacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinka nawet mi nie mow o jedzeniu przytylam 25kg:) jadlam to na co mialam ochote, ale na poczatku tez mialam bardziej apetyt na kwasne, ostre, ale potem gdzies od 3mies wszystko sie odwrocilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agieszka, wcale się Tobie nie dziwię. Mi też potwierdzało dla pewności dwóch niezależnych lekarzy. I obaj mieli rację. Zresztą, mam śliczne 2 zdjęcia \"cipeczek\" własnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczke malej
to wklej wszyscy popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak do tej pory +8 kg.i to wszystko w ciagu 2 ostatnich miesiecy bo wczesniej nie przybieralam nic...Na poczatku tez bardziej kwasne i ostre ,ale tak ogólnie to kiepski mialam apetyt...schudlam z kilogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczke malej
nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×