Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co wybrać

Którą pracę byście wybrali?

Polecane posty

Gość co wybrać

Po 2 miesiącach chodzenia na rozmowy, dostałam w końcu dwie konkretne propozycje - co prawda pieniądze małe, ale muszę już zacząć zarabiać. Muszę się szybko zdecydować na którąś z nich. 1. Stanowisko biurowe w małej firmie, zajęcie niezbyt odpowiedzialne, same starsze panie tam pracują, pensja 1500 zł na rękę, godziny pracy pon-pt 8-16, umowa o pracę na okres próbny 3 mies., potem podwyżki nie będzie 2. Praca w dużej rozwojowej firmie, zgodna z moim wykształceniem, raczej dobra atmosfera, młodzi ludzie, zarobki 1800 na rękę, ale umowa zlecenie, praca popołudniami i wieczorami, także w weekendy i święta, podwyżkę i umowę o pracę rozważają, ale nie obiecują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza propozycja
pracować popołudniami i w święta tragedia a tak sobota niedziela wolna a z podwyżką nigdy nie wiadomo ale to jest twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam dlugo
w podobnej pracy jak ta pod nr 2. Zamienilam na nr 1. Lubie czasem zaplanowac jakies wyjscie, wyjazd, a zupelnie sie wczesniej nie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybrać
no wiem, tylko że obawiam się, że w tej pierwszej będę się nudziła i nie zdobędę ważnego doświadczenia w zawodzie. Godziny pracy w drugiej są ciężkie, ale dają też mozliwość szukania innej pracy. Obie propozycje traktuję zresztą jak coś tymczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ja bym wybrała 1 opcję.. zawsze jak Ci się nie spodoba po 3 mies próbnych możesz oedejś, a masz już jakieś doświadczenie..praca spokojna dużo czasu wolnego.. opcja 2 mi się wcale nie widzi.. zero czasu dla siebie, musisz być ciagle dyspozycyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
no i pierwsza to umowa o pracę i liczy ci się dowszystkiego ,do składek itp a druga to umowa o pracę i to Ci się do niczego nie liczy.. a jak zachorujesz czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okolic Katowic
ja bym wzięła obie, z tego co piszesz nie kolidują w godz pracy ze sobą. Tak pociągnąć trichę i zobaczyć gdzie lepiej. Chyba, że masz zobowiązania rodzinne, czy coś, to wtedy musisz wybrać, tak jak Tobie pasują godz pracy i tą pracę. Mądrej decyzji życzę i napisz co ostatecznie zdecydowałaś. Do kiedy masz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Wybrałabym 1 ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaola
Dla Ciebie 1500zl to male pieniadze? ja bym wziela z pocalowaniem reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybrać
Dziękuję za opinie. Myślałam też, żeby nie wziąć obu prac, ale urządzam mieszkanie i nie byłoby szans. Tak, uważam, że 1500 zł w Warszawie, po pięciu latach ciężkich studiów ukończonych z wyróżnieniem i pewnym doświadczeniem w zawodzie (chociaż niestety mało płatnym ogólnie) to małe pieniądze - chciałabym dwa razy tyle. Poszłam za głosem rozsądku i przyjęłam pierwszą ofertę z zamiarem szybkiego znalezienia czegoś bardziej ambitnego. Pojechałam podpisać umowę, a tam powiedzieli, że dostanę ją dopiero po 2 miesiącach, że to jednak umowa zlecenie i 1500 brutto, a nie netto, chociaż warunki wyraźnie ustalałam wcześniej. Kłamstwo w żywe oczy! Akurat niedaleko była ta druga firma, więc podjechałam, porozmawiałam, nawet zostałam dziś od razu w pracy. Oprócz tych godzin i umowy zlecenia zapowiada się bardzo fajnie. Praca po 7 godzin, wieczorami zapewniają powrót do domu, bardzo miłe wrażenie. Tak naprawdę ucieszyłam się więc, że z tą pracą pierwszą tak wyszło, chociaż na początku byłam załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
Nawet się nie zastanawiaj, wybierz pierwszą propozycję , będziesz miała spokój i bedziesz oczkiem w głowie staszych pań. I oczywiście bedziesz miała normalne godziny pracy i umowę. A...na umowę zlecenie, ani kredytu, ani socjalne,nic, nawet do zasiłku i lat pracy się nie liczy. Apropo 1500 netto to dobra stawka, znam osoby po studiach które pracują za 800netto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×