Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Tragiczna noc- ale najadłam sie strachu

Polecane posty

hej skontaktowałam sie z producentem tego łózeczka. Miły Pan. Poprosil zeby mu wyslac fotki bo chce sie dowiedziec co z tym łózeczkiem nie tak bo nigdy mu sie cos takiego nie zdarzylo. Wyslalam mu a teraz juz sama wiem co jest nie tak jak obejzałam lózeczko doklądnie. drewno sie rozeschlo i haki ktore trzymaly spod lozeczka niewytrzymaly... Watpie zeby producent cos z tym zrobił bo pewnie i tak stwierdzi ze to nasza wina ze drewno sie rozeschlo bo mamy za cieplo w domu albo wymysli cos innego ale wyslalm mu i udowodniłam. Nie wiem co chciałam tym osiągnoć nie pytajcie... moze uspokoic swoje sumienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - proszę, podaj producenta tego łóżeczka. Mamuśkowa solidarność - Manię spotkało coś nieprzyjemnego, ale może uda się ustrzec od tego inne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
musialo sie poluzowac -cudow nie ma ja mam łozeczko zwykle z szuflada firmy bobo i jesli np schylam sie nad dzieckiem i opieram sie o lozeczko to srednio 1x w m-cu trzeba dokrecac sruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
szczerze wspolczuje przezyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt że Maleńkiej nic nie jest.. a że się tak spytam: czy te łóżeczka turystyczne to są stabilne? bo mi Jaś ostatnio wymyślił ze będzie wychodzić nie przez miejsce bez szczegelek a górą! i zastanawiam się nad tym turystycznym.. do jakiego wieku one tak mniej więcej starczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też się tego obawiam ;( a na tapczanik jest zamały... już raz spróbowaliśmy go położyć spać tak na samym materacyku, i raz na łóżku ale nie ma szans, minuta i jest na ziemi i zaczyna się bawić a w łóżeczku myk do podusi, butla i sam zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze jedno łóżeczko turystyczne przetrwało nawet 5 letnią spaczkę (chicco ) natomiast równolegle używane bbconfort od ciągłego włażenia i wyłażenia przez otwierany bok... \"się uszkodziło\" i wylądowało w śmieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielle...
moze zle zamontowaliscie te luzeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a już miałam dawno pytać - co z blogiem Mani? Tak fajnie się Was podczytywało a teraz cuś mi reklemy się pokazują albo inne cuda :( co jest? nie ma już bloga? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna napisz na maila to ci wysle adres blog uti1@o2.pl a co do łózeczka to jak juz pisalam rozeschlo sie i pekło... nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac Wam że jestem mile zaskoczona. Wlaśnie zatelefonował do mnie pan, który sprzedal mi felerne lózeczko. Poprosil zebym go rozkrecila i spakowala a on wyśle kuriera ktory odbierze odemnie uszkodzone łózeczko a przysle mi nowe. Jestem mile zaskoczona i szczerze powiedziawszy niespodziewałam się ze są jeszcze uczciwi ludzie. Myślalam ze sprawa przycichnie i tyle a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×