Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka415

gdzie kupie kozaki na grube łydki

Polecane posty

Gość natka415

mam problem bo wszedzie teraz sa kozaki tylko na szczyple lydki.a co z reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge ci sprzedać
kozaki essence r.40-41 szer.łydki ok.42 cm ale musiałabym zmierzyć na dośc wysoim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka415
wolalabym w normalnym sklepie gdzie moge pomierzyc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge ci sprzedać
w normalnym sklepie to prawie niemożliwe, ale ja kupiłam na allegro firmy zizzi na płaskim obcasie bardzo wygodne, wpisz w wyszukiware allegro zizzi i wyskoczą ci te oficerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka415
dzieki sliczne za informacje.poszukam napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
ja kupilam w jakims małym niefoirmowym sklepiku skorzane,w obwodzie tez maja cos kolo 43cm,oficerki sliczne takieee:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftdf
ja moge ci sprzedać a w jakim kolorze masz te kozaczki i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
au lait - gratulujemy anokreksji albo 'za dobrej' prezmiany amterii mzoe jestes kurdupekiem i masz 153 sm wzrostu..wtedy 43 cm w udzie moga byc... zreszta łydki sa genetycznie uwarunkowane i ,owszem, mozna wysmukic ale nigdy nie beda u nas- grubo łydkowych- chudziutkie ja tez chce sliczne oficerki..buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość au lait
nie mam anoreksji, jestem szczupła i mam 170 cm :) no moze troche przesadziłam ze w udzie tyle mam. sprawdziłam i mam 48 w udzie a w łydce 33 ... i tez nigdzie nie moge znaleźć kozaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
te moje sa skorzane i prawie 300zł za nie dalam,alep rzynajmniej mam buty,ktore mi sie naprawde podobaja. Co do łydek,ja nie twierdze,ze sa sczczuple ,ale uwierz ze nie mam na ich grubosc wiekszego wplywu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki bezszwowe
Wszędzie złotko takie kupisz a gdzie kupić na tak szczupłe łydki jak moje. Pozdrawiam i zapraszam na forum o rajstopach bezszwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitti
ja mam normalne łydki, ale jak kupowałam oficerki to pamiętam że w ryłko mierzyłam ładne, tylko dużo za szerokie dla mnie w łydce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiecie
czy można takiego kozaki jakoś w łydce poszerzyć? np u szewca przez doszycie paska materiału przy zamku -robiła może któraś kiedyś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzzz
mam w lydce 43 cm ktos tu pisal ze ma buty do odsprzedania moglby ten ktos wrzucic link z butkami bo nosze rozm 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaalaaa
jesli szukacie kozakow szytych na miare to wpiszcie w wyszukiwarce biale buty, znajdziecie tam naprawde fajne kozaki ktore uszyja wam na wasz wymiar. Dosc duzy wybor i przystepne ceny. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaalaaa
a jesli ktos ma rozmiar 38 i obwod lydki okolo 43 cm to mam do sprzedania ladne kozaczki, obcas 3cm, bardzo wygodne i prawie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagra7
Ja mam takie kozaczki, proszę podać jaki rozmiar interesuje, są nowe w cholewce mają 46 cm, na dole w kostce 30, wkładka w najszerszym miejscu 10 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagra7
aha i mają jeszcze klin gumowy, który naciąga sie do 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolaa.gr
Kto wie gdzie mogę kupić oficerki Zizzi rozmiar 41? Nie ma ich juz ani na allegro ani na e-bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam sobie kozaczki za wąskie trochę i oddałam do szewca -rozciął z boku z 5cm i wszył gumeczkę pod kolor i śmigam, zapłaciłam 20złotych (Warszawa, na wiatracznej), jeśli są dużo za wąskie, to może wszyć trzy gumeczki obok siebie i wtedy ładnie się poszerzają o dobre centymetry -kwestia tylko czy komuś chce się latać i załatwiać, ale to nie jest problem. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj w sklepie
o nazwie humanic tam czasem maja ladne kozaczki na szerokie lydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
polecam deichmann - niektórzy twierdza ze te buty są kiepskie i szybko sie niszcza ale ja mam jesienne juz kilka lat i nic sie im nie stało...a w tym roku kupiłam sobie oficerki...rozmiar 41...a czesto w 'innych' sklepach 41 jest na mnie za małe..i do tego z szeroka cholewka...bo amm grube łyski....i jeszcze przy cholewsce jest miejsce gdzie ejst gumka..i jak sie rozetnie to cholewka staje sie jeszcze wieksza.a..takze bucik zmiesci sie na naprawde masywne nozki...:) jak cos to moge pstryknac fotke tych butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a...mam 41 cm w łytdce a buty wchodza tez na jeansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a...mam 41 cm w łytdce a buty wchodza tez na jeansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a mam 41 cm w łydce w najszerszym miejscu a butki zapinaja sie jak je włoze tez na jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a mam 41 cm w łydce w najszerszym miejscu a butki zapinaja sie jak je włoze tez na jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a mam 41 cm w łydce w najszerszym miejscu a butki zapinaja sie jak je włoze tez na jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×