Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fflexibale

Boze daj mi sile by byc zimnym draniem bez uczuc.......

Polecane posty

Gość fflexibale

wtedy zyskam szacunek kobiet, moje zycie sie zmieni z tej szarosci i beznadzieji......Nie chce byc juz mily, przyjacielski...........bo tym przyjacielem bede do konca zycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxx
poczytaj to forum z tydzień...przyjdzie ci to bez trudu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzeyye
ja tez chce byc zimna suka:( ale jak ma siebie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny dran...
pachnie mi tu jakas desperacja,nie sadze abys mogl sie zmienic,a nawet jesli to nie warto,zimny dran na dluzsza mete nie ma szans z rozumiejacym,serdecznym,mezczyzna,uwierz..coz zycie..,ja tez wolalabym byc zimna suka i tylko sie bawic i wykorzystywac,ale kurcze nie potrafie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadasz ze skoraności w skrajność, a to nie wróży nic dobrego - facet powinien wiedzieć, kiedy ma być czuły, romantyczny, kiedy zabawny i wyluzowany, a kiedy uderzyc pięścią w stół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Facet ma byc dobry, cieply, opiekunczy a przy tym byc zdecydowany i umiec tez powiedziec "nie". to daje wtedy takie poczucie bezpieczenstwa ze chlopak potrafi zatroszczyc sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
a kobiety powinny byc bardziej zdecydowane:D cos co jest twarde nie moze byc miekie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka właśnie porada
życie uczy by czasmi stać sie takim zimnym skur****,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem i chyba podziekuje... zreszta ta 2 skrajnosc tez jest fatalna. Znajdz cos pomiedzy... jesli sie da... ja szukam. Kiedy nie mialo prawa bolec bo nie mialo co... dzisiaj boli jak cholera. Mowie... skrajnosci sa najgorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxx
ejj nie wciskajcie kitu chlopakowi ze mili faceci sie podobaja kobieta...tzn mlodym napewno nie... Setki milych facetow narzekalo na brak zainteresowania...przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do logic
"coś co jest twarde nie może być miękkie" czyli jak coś jest twarde to już zawsze będzie twarde, a to co miękkie nigdy nie stwardnieje ?? ciekawe.. ciekawe ... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mięczaka nie zrobisz zimnego drania... będzie to sztuczne i szacunku jako takiego Cie nie przysporzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy sk..
Zimnego drania może sie nie da zrobić z mięczaka, ale można pozbawić się wszystkich uczuć i zobojętnieć na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki nie bedzie aż tak atrakcyjny dla kobiet.... tak naprawde to typ nr 1, który ma najwieksze powodzenie, to typ czułego skurviela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy sk..
Rzeczywiście, typ całkowicie pozbawiony uczuć i tych dobrych, i tych złych nie jest zbyt atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ...chociaż uwaga na ta czułość bo sie mdło zrobi, facet ma byc oparciem a nie głaskaczem, no po prostu...facet to facet...ciepłym kluchom mówimy \"NIE\" np. taki komiczne kreuje sie na faceta jakim powinien być, bo czy jest to tego nie wiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam. Judyta
Kinga: a ja bym nie miała nic przeciwko, gdyby mnie czasem wieczorkiem , w zasadzie to nawet codzinnie wieczorkiem jak nikt nie widzi, pogłaskał. Nikt mnie nie głaszcze na co dzień. A na kazdy objaw czułości typu: głaskanie, przytulanie mówię "TAK" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×