Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Geiko

Zmień FRAJERA na BOHATERA.....czyli jak dobrze wybrać i nie cierpieć w milosci..

Polecane posty

Gość bohater czyli...
za to zwiążcie się z kimś kto: 1. zdradzał, okłamywał, zranił i odrzucił byłe 2. opowiada o swoim życiu wymijająco 3. nie ważne czy angażuje wszystkie siły i środki jakie ma i daje ci to, ważne żeby dawał więcej niż ty 4. jest nadczłowiekiem, nigdy nie popełnia błędów, robi zawsze to czego od niego oczekujesz 5. idzie zawsze w zaparte i nei słucha żadnych argumentów 6. mówi kocham po dwóch dniach 7. czujesz że nie jest wart twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohater to: 1.Nie jest zatruty przeszłością,która uniemożliwia mu zaangażowanie się w nowym związku.. 2.Rozmawia o przeszłości ,nie wdając sie w niepotrzebne szczegóły ... 3.Nie stawia wysokiej poprzeczki.. 4.Jest uczciwy( rowniez w stosunku do samego siebie)... 5.Jest stabilny ... 6.Nie wykorzystuje,okłamuje,.. 7.Jest odpowiedzialny za uczucia ,które wzbudza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohater czyli...
gdybyś tak napisała od razu... chyba widzisz jak nie w porządku jest to co napisałaś w pierwszym poście? ile jest niedomówień? krzywdzących to że ktoś został zraniony, nie odbiera mu zdrowia psychicznego to, że ktoś opowiada o sobie, nie znaczy, że robi to wulgarnie, chamsko, albo się nad sobą roztkliwia że daje mniej, nie znaczy że nie daje wszystkiego że jeśli zawiódł, to zrobił to umyślnie i tego nie żałuje że potrafi słuchać i pod logicznym argumentem zmienić zdanie że musi dojrzeć do swojej roli a jaki jest w ogóle sens być z kimś, komu się do końca nie oddaje i poświęca? i dlaczego to się musi równać wykorzystywaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministkaaaaaaaaa
niektore punkty jak najbardziej ok,dac szanse? czy sie zemscic ...pytanie...a moze jednak mozliwosc...to juz tylko zaleznosc,zaleznie jak sie kogos "wychowa" a moze uzalezni od siebie,wtedy mozna cuda wyprawiac...ale niektorefaktycznie trafnie przypisanedo zwiazkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa z tych porad w zasadzie wyklucza możliwość poznania kogokolwiek kobiecie w wieku 25 + no chyba, że uwazacie że facet po 30 beż żadnych doświadczen i bez przeszłosci to dobry kandydat na partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda29
ja właśnie rzuciłam faceta! a jestem z nim w ciąży, będzie mi cięzko , ale nie bedę cierpieć przez idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tociekaweeeee
komiczne frustracie :) dobrze ze mozesz tu sie wyladowac, zonie pewnie lzej troszke, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Twoja wypowiedź wnosi do dyskusji? Bo z tego co widze, to Ty sie tu wyładowujesz wyzywając mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tociekaweeeee
hmm przepraszam znizylam sie do Twojego poziomu :) a co Twoja wypowiedz o zajsciu w ciaze z kretynem wniosla do dyskusji frustracie? moja wypowiedz nic nie wnosi, mowie tylko o tym ze Cie nie lubie...albo moze: nie lubie tej Twojej wrednej czesci ktora lubi walic w czule miejsca, to cecha slabiakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiło mnie po prostu czemu kobieta uwazajaca faceta za kretyna (a raczej takie uczucie nie rodzi sie nagle) zachodzi z nim w ciąże... moze dla Ciebie to normalne i takie zachowanie jest standardem w Twoim środowisku, ale dla mnie to dość dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ktoś wyżej próbuje mnie podrywać, ale niestety nie jestem az tak otwarty na experymenty... I sory, widze, ze kolejna osoba uwaza, ze w ciąże zachodzi sie z byle kim i jest to normalne - widocznie to ja jestem dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tociekaweeeee
komiczne ten "subtelny" atak, ta aluzja dotyczaca mojego srodowiska ...majstersztyk po prostu :P po prosu Twoja wredna czesc nad Toba zapanowala i nie pozwolila Ci sie zastanowic nad tym, ze moze on zacza zachowywac sie jak idiota gdy ona zaszla w ciaze (nie wiemy jak dlugo jest w ciazy)...albo kilku innych mozliwosci... ide do pracy pozdrawiam wszystkich komiczne, mam nadzieje ze wygrasz z tą wredna, slaba czescia Twej osobowosci, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne...zaczynasz
przeginac jestes wszedzie - wszedzie piszesz cos chamskiego/niegrzecznego/mega niesymaptycznego po co? czujesz sie lepiej udowadniajac komus ze jest idiotą - np. dziewczynie ze zaszla w ciaze z nieodpowiednim facetem? kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien ciagle oceniasz innych, oceniasz, oceniasz a chyba święty nie jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja tu coś niesympatycznego napisałem? Czy Wy ludzie jestcie nienormalni? ktos do mnie pisze \"chvj ci w dupe komiczne\" ja mu stosunkowo normalnie odpowiadam i czytam, ze to ja jestem chamski? Poziom hipokryzji doprawdy macie juz na żenującym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"po prosu Twoja wredna czesc nad Toba zapanowala i nie pozwolila Ci sie zastanowic nad tym, ze moze on zacza zachowywac sie jak idiota gdy ona zaszla w ciaze\" a moze niektore kobiety po pristu mają wyłączony ośrodek w mózgu odpowiadajacy za minimum instynktu samozachowawczego pozwalającego wyczuć debili i skurvieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bohater czyli...
myślę, że osoby które miały przyjemność z takimi osobnikami po prostu nie potrzebują bardziej szczegółowych opisów bo i tak wiedzą o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne...zaczynasz
ojeju, jeju jeju a czy Ty wszystko robisz w odpowiedzi na to co robią inni? ja nie pisalam o poziomie innych wypowiedzi, tylko Twojej teksty typu "chvj ci w d**e komiczne" w ogóle nie zasługują na komenatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie myślę ze Komiczny nie chciał źle-napisał szczerze co myśli...a nie było w tym nic chamskiego...może troszkę ironicznego... Ciąża z kretynem-ja nie nazywałabym tak ojca mojego dziecka..swoja drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie zgadzam się z autorką tematu. ja wymieniłam takowego na bohatera. jeszcze co do nieudaczników to taki pan lubi zbyt przesadnie myśleć o oszczędzaniu przez co robi się sknerą. miał nawet problem z tym, że ja wydaję swoje pieniądze. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Znów to samo i tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się teraz chce z siebie, że byłam z takim nieudacznikiem i dałam się na to nabrać. pozdrowienia dla kobiet odważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do śmiechu jeszcze nie jest,ale pojawia się uśmiech kiedy myślę ile mnie może jeszcze w życiu spotkać...wierze w to.. Nie można żyć złudzeniami ... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym opowiadaniem o przeszłości i pokazywaniem się jako osoba dogłębnie zraniona, oszukana itp, może też chodzić o to (przynajmniej ja tak to odebrałam, bo znam takich paru..) , że facet \'podrywa\' w ten sposób wzbudzając litość.Ttakiego bidulka pokrzywdzonego przez złą, wstrętną byłą, to nic tylko tulić, całować i głaskać po główce, a przy okazji dać się bzyknąć parę razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...nie mów ,że faceci nie chcą nigdy zmienić kobietę na lepszą \"dupę\"...(za kolokwialne wyrażenie przepraszam) ... Czy też nie myślą sobie,po co ja z Nią jestem...jest tyle fajnych lasek... come on....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zgodzę się z Tobą,tak postępują desperatki.... No i może nie generalizujmy...Kobiety,Mężczyźni...tylko Charaktery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blndynka nie idiotka
Fait jeszcze wiele sie muszisz nauczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×