Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Spodnie rurki w jakim kolorze

Polecane posty

Czesc, w jakim kolorze macie spodnie rurki? Ja mam granatowe, i bardzo sobie chwale, chcialam jeszcze jedna pare, ale nie wiem jaki kolor wybrac - szary, klasyczny denim niebieski, czy moze czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstazi
rurki sa wiesniackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
ja mam czarne i tez bardzo sobie chwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam czarne
ciemnodżinsowo-zielonkawe z przetarciami, jasny dżins, marmurkowo - niebieskie ( nie jestem pewna czy tak nazywa sie ten wzór:P) i niedawno zakupione materiałowe, i uwaga kolor - niebieskie:D przynajmniej się wyróżniam;) a tak na marginesie to uwielbiam rurki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
ja mam ciemny gratatowy jeans i zgnillozielone:) wiecej rurek nie planuje kupowac, chyba ze cos mnie zachwyci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam czarne
a wczoraj kupiłam jeszcze brązowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem niska i drobna
ja mam granatowe i są spoko ale jeszce kupie kolejne,czarne albo takie niebieskozielone z przetarcami o ile będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga, kiedys do szkoly chodzilam w takich rurkach-cygaretkach, firmy Marlboro, w kolorze bardzo ciemnego, prawie czarnego odcieniu fioletu, z mieciutkiego materialu, dzins jakis taki jak welurowy, czy cos tam... Do tego czarne kowbojskie kozaczki w strasznie dlugasny szpic, i czarny plecak. Echhh, chce z powrotem do szkoly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki bezszwowe
Może to zabawne ale ja mam seledynowe i są zajefajne. Pozdrawiam i zapraszam na forum o rajstopach bezszwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×