Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eseczka 123

Biustonosz powiekszajacy

Polecane posty

Gość eseczka 123

Czy istnieja biustonosze ktore powiekszaja wyglad biustu?Chce jakis porzadny kupic ale niestety moje eksperymenty juz mnie do tego zniechecily Czy mozecie drogie panie cos doradzic?????Firma, sklep...cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek moge doradzic rozmiar, bo to podstawa doboru biustonosza i ksztaltowania piersi. Zmierz sie pod biustem bardzo ciasno i na wydechu, a w biuscie luzno, podaj wyniki. Dopiero potem mozemy szukac modelu i firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia1234567890
Hej! ja zajmuje się sprzedaż staników powiększających optycznie piersi, są naprawdę rewelacyjne. Podaj mi swój rozmiar i adres mailowy. Wyslę Ci zdjęcia we wtorek przed i po. Naprawdę są wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia1234567890
Wygladają bardzo naturalnie, super sie je nosi i powiększają biust o 1-2 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia... a jakie A wyglada na jakie C? Bo np. miska w takim 80A jest wieksza od tej w 70C? Nie wspomne o tym, ze takie cud-staniki przewaznie niszcza piersi noszacym je dziewczynom, bo taki sprzedawca-ignorant nie doradzi nigdy wlasciwego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wkladkami silikonowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja droga, zgadlas: chce sprzedac swoj towar. A moim towarem jest wiedza o tym, jak sprawic, by biust wygladal ladnie bez potrzeby zakladania wypelnionych kilogramem gabki czy zelu atrap ksztaltu, ktore robia z piersi dwa jajka sadzone. Tez wiem po sobie i znajomych, jaki efekt daje DOBRZE DOBRANY stanik, a jaki dwa pagorki z gabki na klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×