Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka nowiutka

CERI Aleksandrów Łódzki

Polecane posty

Gość malutka nowiutka

Pracuje ktoś w tej firmie? Ciekawa jestem co możecie powiedzieć na temat pracy w Ceri. Zamierzam tam pracować, stawka troche odstrasza ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraDusza
jeśli chcesz popełnić samobójstwo to tylko tam :| zapierdzielasz tam jak w jakimś obozie pracy a na koncie w banku pustki :| a jak dadzą Ci premie to odciągną jeszcze podatek :/ bo przecież muszą mieć na paliwo do służbowych aut :| dłużej niż pół roku tam nie wytrzymasz... możesz się tylko garba dorobić :/ i izolatki w szpitalu psychiatrycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraDusza
jeśli chcesz popełnić samobójstwo to tylko tam :| zapierdzielasz tam jak w jakimś obozie pracy a na koncie w banku pustki :| a jak dadzą Ci premie to odciągną jeszcze podatek :/ bo przecież muszą mieć na paliwo do służbowych aut :| dłużej niż pół roku tam nie wytrzymasz... możesz się tylko garba dorobić :/ i izolatki w szpitalu psychiatrycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochkarol
jeszcze zależy na jakim dziale,bo na niektórych wcale sie nie zapierdziela,tylko dłubie w nosie zmieniając strony www :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka_lodz
Hej, wchodzi ktoś jeszcze na ten wątek? Kto z was pracuje w Ceri? Na czym polega praca tam. Jakie są stawki? Czy jest możliwość, że przyjmą studentów? Proszę odpiszcie:) Jutro chcę starać się tam o pracę, ale nie wiem czy są wolne miejsca jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ciekawa
co to za praca? co sie tam robi? np na czym polega praca ds. obslugi reklamacji? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widzialam ogloszenie ze poszukuja :D kuzynka tam pracowala jako pracownik do wklepywania danych i pamietam ze byly dwie zmiany chyba od 7-15 i od 15 do 23. a miala chyba jakos kolo 900 netto ale to bylo dwa lata temu czy trzy, ogolnie zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz, co możesz robić. Rzeczywiście jest tak, że na stanowisku referenta (czyli najniższe stanowisko) zarabia się mało ok tysiaka. Generalnie BRE jest bardzo dobrym pracodawcom i generalnie jest tam szansa na awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
Zgadzam się ze wszystkimi, którzy się wcześniej wypowiadali o tym żenującym miejscu. To jest straszne, że tacy pracodawcy są na polskim rynku. Tylko wyzysk i nic więcej, ot co ta firma sobą reprezentuje. Pieniądze marne aż wstyd się przyznawać ile człowiek zarabia tam, a wymagania mają jakby płacili żywym złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitpio
Wiecie co? Wszędzie jest dobrze gdzie nas niema. Ja znam wiele osób, które tam pracują kilka lat i oczywiście jest różnie ale zawsze można się jakoś dogadać. Większość osób gdziekolwiek by nie pracowała to będzie nażekać, że źle i okropnie. Ludzie troszkę więcej pokory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Aleksandrowie Łódzkim zostało Bre Centrum Operacji. Ceri to teraz zupełnie inna firma. Jest w Łodzi i można powiedzieć, że się rozwija. Przynajmniej nie zwalniają ludzi lecz rekrutują nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies nowe opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aki22
Wznawiam wątek...Jak wygląda praca oraz zarobki w Ceri?Niskie na start to wiem,ale czy jest szansa na rozwój i podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CERI coraz bardziej inwestuje w pracowników, socjal zdecydowanie w górę. Trochę nie rozumiem Waszych opinii. Pracuję od niedawna, ale jestem mega zadowolona. Pensja na start też całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siremecin1983rfpev
Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz, co możesz robić. Rzeczywiście jest tak, że na stanowisku referenta (czyli najniższe stanowisko) zarabia się mało ok tysiaka. Generalnie BRE jest bardzo dobrym pracodawcom i generalnie jest tam szansa na awans Jasne http://56.vc/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde powinno sie rozpoczac nowy watek. Ceri jest juz tylko w łodzi i to w dwoch miejsach. zarobki sa jakie sa, co ciekawe, to wiele mozliwosci rozwoju i zajmowania sie roznymi zadaniami w firmie. jak dla mnie dobre miejsce na poczatek pracy, a branza tez ciekawa i jak sie slyszy coraz bardziej rozwojowa w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was pracuje w CERI w łodzi na stanowisku Obsługi procesów z j. niemieckim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zubryd
Aleksandrów Łodzki- miasto bęcwałów popierających PO-skiego zapyziałego ŻYDA chociaż myślę że żyd wybiera się sam ..takiego kmiota to na taczkę ...na co czeka ta HOŁOTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×