Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwazam ze kolorowa jak diabli

jest nienormalna

Polecane posty

Gość no ja nie wiem...
nie znalam wczesniej ani fajnej, ani kolorowej... Ostatnio tu jakas dziwna nagonka sie na te osoby zrobila (czy to moze od dawna takie zjawisko trwa? ni wiem) a ja z calego tego forum wlasnie te dwie osoby polubilam :D Chyba tez jestem degenetarka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem - na mnie to tak trwa od moze 2, 3 miesiecy:P ale to ich problem bo oni sie denerwuja, nie ja:D ja pisze to co mysle a ze czasami uzyje kurwa czy spierdalaj, kto tego nie uzywa? tu chyba takie same swiete siedza:P poza tym czy napisze cos zlego, czy dobrego to i tak mnie zwyzywaja:P i oni mi gadaja ze ja za nimi po topikach laze:P ta kurde nie mam co robic tylko za jakimis nieudacznikami lazic i czekac na wypociny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem...
Osoby charakterystyczne, czesto kontrowersyjne, oryginalne i ciekawe zawsze byly gnebione na kafe ;) Trzeba sie pogodzic ze "slawa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie nie wypowiadać ale zmieniłam zdanie! \"kolorowa jest wulgarna\" kurde a co wam sie zdaje ze bedziecie kogos obrazac z gory na dol i spowrotem pisac ze dziecko wyglada jak troll ze ona jest jak baba jaga a ktos bedzie sie usmiechal i pisal \"moje drogie przyjacioleczki zgadzam sie z wami ...\" od przyjacioleczek juz jedna tutaj mamy :P kazdy ma prawo sie bronić kiedy go atakują!! moze szezrej otwórzcie oczy i zobaczcie na kogo wszyscy naskakuja a nie róbcie z siebie ofiar!!! zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem...
i tak trzymaj fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×