Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po co mam się szanować

Gdyby kobiety się szanowały, to i ja bym to robił, a nawet czekał na tą jedyną

Polecane posty

Gość Po co mam się szanować

Kiedyś, jak kobiet się szanowały, były porządne i cnotliwe, to facet przynajmniej miał jakąś motywację żeby się samemu szanować, nawet czekać na tą jedyną, porządną, cnotliwą kobietą. Ale po co ja mam się szanować? Odmawiać sobie przygodnego seksu, zabaw z koleżankami czy płatnej miłości? I tak będę miał żonę, co pewnie przede mną spała z kilkunastoma facetami i nie odmawiała sobie przyjemności. Nie widzę więc powodu żeby samemu się porządnie prowadzić, skoro będę miał jakąś francę, co spała z całym miastem. Dzisiaj kobiety są nieporządne, więc tymbardziej my, faceci nie mamy powodów by być w miarę wstrzemięźliwymi i powściągliwymi. Gdyby kobiety były porządne to napewno starałbym się utrzymać z nimi równy poziom, odmówić sobie rozpusty. Ale nie zamierzam się szanować dla przyszłej żony, która i tak się sama nie szanowała i którą miało pewnie całe miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylamporzadna
ale teraz wiem, ze zyciem trzeba sie bawic. tylko ostroznie :classic_cool: i w dupie mam tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
I ja cię popieram, też sobie szaleję, bo wiem, że dla tej jedynej ja nie byłbym ani jedynym, a ni nawet drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cos powiem
Szanuje siebie, jestem kobietą i jeszcze nie spałam z żadnym mężczyzną, bo czekam na tego jedynego, jestem atrakcyjna, nie uwodzę. I zapewniam Cię są porządne kobiety, tylko one najczęściej mają spokojne ułożone życie, albo wręcz siedzą w domu, zajmują się pracą nauką i nie puszczają się, więc proszę nie obrażaj wszystkich Pań i Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
Jakoś wątpię bym na taką natrafił, dlatego nie żąłuję sobię przygód i agencji. Bo nie chce mi się szukać księżniczki nie mając pewności, że ją w ogóle spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że masz
coś z głoweczką szacunek dla samego siebie ćwoku to podstawa a czy masz go po takiej wizycie przez Ciebie wspominanej. trafisz na taka aki sam jestes to wekor zwrotny takie jest życie...............fizyka dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
mam 24 lata, miała 3 facetów z którym spałam i wcale tego sie nie wstydzę ponieważ ich kochałam i powiem tak 1 z nich naprawde był porządny miał przedemną 1 dziewczynę. A co moich 2ch pozostałych wybrańców to powiem tak dowiedziałam sie pozniej ze mieli tyle dziewczyn, ze nawet sami nie byli ich w stanie zliczyć!! Wiec nie chrzań mi tu jak kobiety są nieporządne... może niektóre i są ale faceci wcale nie są lepsi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
Ja bym to i może dla przyszłej żony dziewicy się szanował, ale taka co spała z 3 facetami (i pewnie straciła cnotę jako nieletnie nastolatka i teraz już do łóżka by poszła przed miesiącem) też mnie nie robi. Bawię się i jest mi dobrze, dziewicy nie szukam, ani tymbardziej na nią nie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław.
Robaczkowa, 24 lata i kochałas wszystkich 3?? :o Nie ma to jak stałość w uczuciach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cos powiem
aaa, szkoda rozmawiać, są kobiety i mężczyźni którzy się szanują i zdania pod tym względem nie zmienię, to zależy tylko i wyłącznie od danej osoby, patrząc tak z drugiej strony to nie liczy się to ile kobiet miał mężczyzna wcześniej i ilu mężczyzn miała kobieta, tylko o szczerość i zaufanie, a nie puszczanie sie po bokach, wolne numerki. Chyba, że ktoś do końca życia chce sobie płacić za miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ----->> tak, jednego nawet dalej kocham:P, i nie mysl sobie ze byli tak jeden po drugim... ja jak się z kimś rozstaje to zawsze minimum z 2 lata mam przerwy... bo tak mi ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Po co mam się szanować ---->> dla Twojej wiadomości byłam pełnoletnia miałam jakieś 20 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław.
robaczkowa.... Hmmm 3 mialas, z kazdym dwa lata przerwy, zakładam ze bylas przynajmniej rok. Czyli wychodzi tak: 3*1 + 3*2 = 9. Czyli mając lat 24, zaczełaś sie na poważnie miłować w wieku lat 15 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
A dla mnie ważne ile facetów miała wcześniej kobieta, bo jakby było dużo porządnych kobiet to bym się dobrze prowadził, a jak wiem, że będę miał żonę co pewnie spała przynajmniej z kilkoma facetami to nie mam żadnej motywacji do bycia porządnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław.
robaczkowa, po co masz się szanować?? Wiesz kto zadaje takie pytania?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowy berecik z antenką
są jeszcze porządne dziewczyny, tylko że taka nie będzie chciała gościa który szlajał się po agencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Bronisław. ------>> Ty lepiej naucz sie logicznego czytania!!! to był odnosnik do osoby która sie podpisała "po co mam sie szanowac" a nie moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
Jak na tylko 4 lata współżycia 3 facetów w łóżku to sporo, nie powiem. Dla takich kobiet nie ma sensu się szanować, "taki poziom cnotliwości" mnie nie zadowala, nie jesteś kobietą, na którą czekająć naprawdę warto się szanować. Wiedzać, że bym miał np. taka żonę w przyszłości wcale bym się nie szanował. Dla mnie taka "porządna" kobieta to żadna porządna kobieta i żadna motywacja do dobrego prowadzenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
Po co mam się szanować ---->> nie znasz mnie więc mnie nie oceniaj!! a szanujesz się dla siebie nie dla kogoś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
Kobieta, która w ciągu 4 lat przespała się z 3 facetami dla mnie jest wyśnionym ideałem przyszłej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mam się szanować
W sumie jestem babiarzem i dziwkarzem, więc mi to lotto, ale gdybym był porządny to bym takiej jak ty kijem nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowa
Jestem zwykłym, mobilnym worem na kuutasy, który stuka się z KAŻDYM, dosłownie, KAŻDYM kogo zobaczy na swojej drodze :) Moja matka była dziwką, więc ja kontynuuje tradycje rodzinne :) PS Czekam na olbrzymie pyty nigeryjskich studentów prawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczkowaa
podszywaczu jesteś żałosny--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×