Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krasnalek

Przeciwbólowe leki

Polecane posty

Dziewczyny jakie leki przeciw bólowe mogę brać w ciąży? Strasznei boli mnei ząb już od wczoraj ... neiwiem co mam robic :( co moze mi pomóc?? Czy jak pojde do dentysty to zaleczy mi zęba ze znieczuleniem czy nie mogę znieczulenia w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze apap mozesz wziasc :) a co do leczenia to zapytaj dentysty, ja mialam leczonego zeba w 2 mies ciazy , tylko ze bez znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 6 miesiącu apap nic nie daje, panadol tez nie ... myslicie ze mogę wziąść 2 tabletki panadolu? Zaleczyc zęba bez znieczulenia nie dam rady :O Bo to jeszcze gorzej moze dziecku zaszkodzic:O ... jestem strasznie wrazliwa na bol po wizycie u dentysty ręcę latają mi cały dzien i mną telepie :O więc niewiem co mam robic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek to tak jak i ja bez znieczulenia nie zalecze, ale jak mus to mus jakos wytrzymałam :) tak sobie myslałam ze wytrzymam jak siedzialam na fotelu , bo gorszy ból mialam przed soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi moze to i jakis pomysł myslec cały czas o tym ze taki bol to pestka ze czeka nas gorszy :D ja juz nawet wodką tego zeba polewalam i wypluwalam:O caly jezyk i policzek mi wypaliłoale bol sie troszkę zmniejszył... a czy to jest pewne ze znieczulenia w ciąży nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty kupujecie
mozna znieczulac zeba w ciazy bo to jest znieczulenie miejscowe tylko -wyrywalam,leczylam wiec wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty kupujecie
a ja wole rodzic niz cierpiec od bolu zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozazwoza
mnie pani stomatolog powiedziala, ze podczas ciazy zeby nalezy wyleczyc; nie stosowalam znieczulenia, poniewaz podczas borowania zeba bol jest znosny albo go w ogole nie ma, wiec na temat znieczulenia sie nie wypowiem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dentystka powiedziala ze nie da znieczulenia, bo nie mozna ale pewnie dlatego ze bylam w 1 trymestrze ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibuprom 600mg
mozesz wziac,ale tylko do 6 miesiaca. pozniej juz nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty kupujecie
ja rwalam 2 zeby nie wiedzac ze jestem w ciazy moze zmien dentystke to jest miejscowe znieczulenie moze sie poprostu bala rwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja prawie zawsze leczyłam ze znieczuleniem ... bo bez to masakra u mnie .. a czy za znieczulenie u prywatnego stomatologa trzeba więcej zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 2 tabletki panadolu moge wziąść? Myslicie, że jak zadzwonie jutro z rana i powiem ze jestem w ciązy i tak strasznie mnie boli to przyjmie mnie jeszcze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara82
możesz 2 tabletki przyjąć. a co do miejscowego znieczulenia to lek i tak dostaje się do obiegu krwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×