Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELENASSS

ciąża a dentysta

Polecane posty

Gość ELENASSS

czy w czasie ciazy mozna stosowac znieczulenie??? musze wybrac sie do dentysty poniewaz zeby posypaly mi sie jak zapalki lecz zawsze korzystalam ze znieczulenia czy teraz tez moge??? jestem w 20 tc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELENASSS
nikt nie chodzi do dentysty??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi, chodzi. Musisz powiedzieć dentyście, że jesteś w ciąży i to ona zadecyduje czy, a jeśli tak, to w jakiej dawce, to znieczulenie. Ja miałam zdrowe zęby i nie miałam żadnych zabiegów w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ...wczesniej powiedz dentyscie o ciązy moj powiedział ze jemu to nie przeszkadza bo nie z nim jestem ha ha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujemy kupujemy
mozna stosowac znieczulenie w ciazy,poniewaz jest to znieczulenie miejscowe,mozna wyrywac ,leczyc ze znieczuleniem bez wzgledu na stadium ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja stwierdziłąm, ze pójdę sobie do dentystki w 9 miesiącu. Zaliczyłąm kilka wizyt, chciałam to zrobić przed porodem. Kilka wizyt, wymiana plomby, usuwanie kamienia etc. Raz miałam znieczulenie - dentystka sama była akurat w ciązy:) spytałam czy to nie zaszkodzi, to powiedziałą, ze da minimalna dawkę jakiegoś bezpiecznego srodka. Zaznaczę, ze nie było żadnego kanałowego leczenia - po prostu znieczulenie, które po godzince zaczęło dpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,ze mozesz. ja leczylam 7 zebow ok 15 tyg ciazy. nie mozna jedynie w ciazy wyrywac Zebow. a i koniecznoe poinformuj dentyste o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×