Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PANI CHYBA COS ZMYSLA

DO PEDAGOG

Polecane posty

Gość PANI CHYBA COS ZMYSLA

jak piszesz ze corka skonczyla 7 miesiecy skoro urodzila sie 6 kwietnia???chyba 6 miesiecy skonczyla!!!!doliczas sobie miesiace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI CHYBA COS ZMYSLA
podwyższam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tłumaczyć się nie muszę, ale cóż pisałam już na tamtym topiku, że się pomyliłam, topik był o tym, w co się bawić z 7 miesięcznym z dzieckiem, więc z rozpędu wpisałam ukończony 7 msc, chyba każdy może się pomylić, nie prawda? i chyba nie trzeba z tego jakiejś afery robić, rany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumata
dziewczyno ja tez jestem pedagogiem chcialam cos doradzic pogadac na ktoryms z tematow ale co ty!tu jak sie przyznasz ze masz mgr z pedag.i chcesz pomoc to zaraz cie zjedza panny z OHP!uwierz mi nie warto sie tu wypalac zachowaj forme do realnej pracy z dzieckiem bo tu sie nie warto wychylac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumata dzięki :) ale ja się tu nie udzielam jako pedagog, choć taki mam zawód i nick ( a nick, no właśnie, to pierwsze co przyszło mi do głowy, w związku z zawodem i tak już zostało), udzielam się jako matka, wcześniej jako osoba starająca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog-śliczna dziewczynka :-) mój skarb też już próbuje raczkować :-) a siedzieć jeszcze nie chce,tylko stać i raczkować :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI CHYBA COS ZMYSLA
a ja mam nasrane pod kopula:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog corcie masz jak z obrazka przecudna... kurcze tylko 4 dni starsza od mojej a jak przeczytalam to co ona juz umie to wpadlam w kompleksy bo moja to sie tylko przekreca z pleków na brzuszek i ciagnie glowe do siadania ale siedziec jeszcze nie potrafi a co dopiero mówic o raczkowaniu i chodzeniu...no ale kazde dziecko sie po swojemu rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka900 dziękuję :) myślę, że dzieci wolą oglądać świat na stojąco, w końcu więcej widać :) MaMani, oj przestań, nie mów o kompleksach, masz cudną córę i tego się trzymaj!! dzieci naprawdę różnie się rozwijają, to raz, a dwa, że moja jest przyśpieszona jakoś w rozwoju ruchowym, nie wiem czemu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×