Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gftdf

ODPOWIEDNIE DLA PUSZYSTEJ ?

Polecane posty

Gość gftdf

Mam 170cm wzrostu i waze 80kg....figura typowej klepsydry,duza pupa,waska talia...zastanawiam sie czy moge sobie pozwolic na cos takiego : czarne eleganckie spodnie za kolano brazowe legginsy do polowy lydki zlote botki za kostke na obcasie przymierzalam te spodnie razem z dlugimi kozakami i wyglada to dobrze ale zastanawiam sie czy taka kombinacja bedzie odpowiednia do mojej figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
kazdy ubiera to co chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftdf
niby tak ale trzeba miec pewne wyczucie smaku:P co z tego ze moge zalozyc bluzke konczaca sie na wysokosci pepka jak bede wygladac jak idz stad i nie wracaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we mgle
wiesz co,jak ja sobie to wyobrazam to jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
jakie masz łydki. Ja mam tyle samo wzrostu i taka samą wagę. Ja bym się tak nie ubrała ze wzgledu na łydki. Mam bardzo rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftdf
lydki mam spore: 43cm ale w sumie nie o nie sie najbardziej maetwie tylko stosunek ud do lydek,ze bedzie takie cos ze wielki tylek i uda i nagle takie obcisle butki i leginsy,najlepiej to by pewnie bylo zalozyc cos takiego i zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
jejuu tez mam mniej wiecje takie i w zyciu bym nie zalozyla nic obcislego w tych partiach ciała...ani tez nie zaloze spodniczki odslaniajacej łydki,ale ja strasznie krytycznie do siebie podchodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym postawiła
na luźne spodnie za kolano, albo nawet 7/8 i do tego mogą być botki albo dłuższe kozaczki. Podarowałabym sobie te leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftdf
ja bym postawiła ale w smie wymienilas to co chce ubrac tylko ja dodalam leginsy ktorych by bylo widac moze 7cm tak dla uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym postawiła
Mi wogóle nie podobją się botki. Tym bardziej , że masz sporą łydkę. Ale jak tobie sie to podoba , to noś. Ja bym wolała spodnie 7/8 i kozaczki dłuższe. Nie robiłabym kilku poziomów na nogach. Nie dośc , że skraca sylwetkę , to jeszcze ją poszerza. Przy grubszych łydkach nosiłabym spodnie , które je zakrywają. A w takim stroju jak Ty planujesz to tylko je podkreślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfion
mnie się wydaje, ze ja k masz masywne nogi, to powinnas unikac spodni o długości 7/8 czy 3/4; spodnie powinny byc maksymalnie długie i nie powinny być skracane i pogrubiane kozakami wywalonymi na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony nos i do cyrku! ten zestaw w ogole mi sie nie widzi.............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×