Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

Za godzinę będziemy świadkami starcia dwóch polityków.Za kim obstajecie?

Polecane posty

Gość a ja mam *
wrażenie że tej bzdury nie warto wo gule oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka zmiazdzy Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorkowa
na jakiej stacji bedzie ta debata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stacji Koluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejsze zło czyli
TUSK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
Zdecydowanie jestem za Donaldem Tuskiem - Kaczynski to idiota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zraziłam do Tuska po jego kampanii, zamiast eksponować swoje zalety, to mieszał z błotem przeciwników. watpie że cos sie w Polsce zmieni na lepsze, ale na wybory pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefuncio
chciałbym zeby Tusk popgrazył Kaczke:) a jak bedzie zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abac
Co znaczy wyraz POPGRAZYł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstaje za tuskiem ale jestem za kwasniewskim :classic_cool: wiecie co? jak oglądalam poprzednią debate kwasniewski kontra kaczynski, to naprawde duzo bardzoej podobaly mi sie wypowiedzi kwasniewskiego i to jemu przypisywalam zwycięskie wyjscie, a tu slysze potem w wiadomosciach ze kaczynski pokonal slownie kawasniewskiego :( nie rozumiem juz tego w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obstaję. Obejrzę i spróbuję ocenić ... Ale przeciez tak wiadomo, że wygrał ... Tusk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franioooooo
sweet dreams nie rozumiesz bo jestes za glupia na polityke i nie tylko na polityke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że Tusk.Przecież Kaczyński w ogóle nie umie się wypowiadac,mruczy coś pod nosem tylko i unika pytań jak ognia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:19 Sweet Dreams obstaje za tuskiem naprawde duzo bardzoej podobaly mi sie wypowiedzi kwasniewskiego a tu slysze potem w wiadomosciach ze kaczynski pokonal slownie kawasniewskiego nie rozumiem juz tego w ogole \" Sad but true ... Gdybyś nie obstawała, pewni ebyś zrozumiała ... Tylko gdzie słyszałas ? Media okrzyknęły Kwasniewskiego zwyzciezcą, tak jak zapewne zrobią to dziś z Tuskiem. Bez względu na \"obiektywny\" wynik ... Za taki jestem skłonny uważac zdanie ludzi od kształtowania wizerunku i PR - oni dawali zwycięstwo Kaczyśńkiego w debacie z Kwasniewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 19:32 Leanne Pewnie że Tusk.Przecież Kaczyński w ogóle nie umie się wypowiadac,mruczy coś pod nosem tylko i unika pytań jak ognia \" Sad but true :D W jaki sposób unika pytań ? Zatyka sobie uszy czy co ? Zrozumiałbym, gdyby unikał odpowiedzi na pytania, ale żeby potrafił nawet pytań unikać ? GeChyba geniusz jakiś :D Jak widac, także tutaj werdykt zapdał, zanim debata się odbyła. Nihil novi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×