Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombinka

Głowka mojego 3miesiecznego synka poci sie, kiedy pije oraz podczas snu. Czy pow

Polecane posty

Gość colombinka

powinnam sie niepokoic. rano np. na przescieradelku jest mokry slad potu. Czy cos z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sie poci jak je to normalne - dla takiego malca ciagniecie cyca to nielada wyczyn ;) ale jesli poci sie caly czas, np w nocy to moze to swiadczyc o niedoborze wit D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to*
ludzie nie straszcie!Dziecko moze sie takze pocic jak za ma za duzo witaminy d.Ile kropli podajesz?Moja córka tez tak miała,dawałam jej 3 kroplec,potem jak powiedzialam o poceniu to zwiekszyli do 4,a jak i znajoma powiedziala ze tak moze bym to zaczelam dawac 1 krople,inny lekarz tez powiedzial ze mam tyle dawac i po kilku dniach sie to unormowalo.Moze za cieplo go ubierasz i sie przegrzewa w nocy?Bo tym ze podczas jedzenia sie poci bym sie nie przejmowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma 16 miesiecy i do tej pory poci jej sie główka podczas snu i karmienia piersia,lekarz powiedzial ze to normalka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
daje po kropelce do buźki, czasem 2 skapna. ale jesli mowicie, ze wasze dzieciaczki tez tak maja, to juz dla mnie pocieszenie, a w poniedzialek pojdziemy do lekarza na szczepienie, to przy okazji zapytam. krzywicy chyba ie powinien miec, bo codziennie jestesmy na spacerkach, wiec slonko go dogrzewa. chociaz widze, ze troszke od lezenia odksztalca mu sie glowka i to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkoo
Błąd, główka poci się kiedy jest za mało witaminy d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak wit D
jesli kosci czaszki przy objawach jakie opisujesz są miekkie ,nalezy zwiekszyc podaż wit D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam lekarza to normalne do kilku lat, zwlaszcza pocenie sie podczas snu, swiadczy o ilosci wrazen przezytych w ciagu dnia. Jezeli jednak powyzej 5-6 lat nadal sie poci moze to swiadczyc o nadpobudliwosci, ale nie martwmy sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to*
główka sie zawsze dzieciom odkształca,staraj sie go ukladać na inna strone.I zapytaj lekarza o pocenie,ale tak jak wyzej-od nadmiaru tez sie moze pocic,a jak dajesz 2 krople to ok,nie powinno byc za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak wit D
no wiec jesli sie odksztalca to ma za miekką głowke,przedstaw pr pediatrze i dopilnuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×