Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga c

Czy jeżeli mam przyznane świad.rehab.to muszę donosić

Polecane posty

Gość a oto streszczenia
zanieś im papierek z orzeczeniem, ten który dostałaś od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z tym co dostalam po komisji, ale kadrowe powiedzialy ze musi do nich przyjsc \"inne\" pismo z zus dopiero wtedy wyplaca kase, ale o to juz nie chodzi tylko obecnie mam L4 do 18.10.2007,swiad.zostalo mi przyznane do 31.10.2007, a czytalam gdzies ze jak juz jest swiadczenie to nie trzeba nosic L4, ale nie jestem pewna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zus-u musi być decyzja wydana przez kimisje o przyznaniu świadczenia...no taka jest procedura.Masz to jakoś dziwnie lekarz wystawia pismo ,wypelniasz druk nie pamietam w tej chwili symboli i to sie oddaje w zus-ie na to jest własnie odpowiedz do zakladu pracy w formie decyzji...wtedy nie jest juz potrzebne zadne L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, minelo mi 182, zlozylam dokumenty do zus, zostalam wezwana na komisje,przyznano mi ŚR, ale przez to ze zalatwialam ta sprawe po uplywie 182 musialam donosic L4 do zakladu i mialam nieobecnosc w pracy, usprawiedliwiona, ale niepłatna.wiem ze mi to wyrownaja, ale czy jak juz wiem ze mam to swiadczenie to w dalszym ciagu musze nosic L4. komisje mialam 03.10 mysle ze juz zdazyli powiadomic zaklad pracy, obecnie L4 mam do 18.10, termin porodu mialam na wczoraj, moze urodze do 18.10, ale jak nie to musze to jeszcze regulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×