Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa77

nie mam pojęcia

Polecane posty

Gość ciekawa77

jestem w 14 tc.mam już dosyć duży brzuszek i nie mieszcze sie w żadne spodnie,chciałabym kupić jakieś ciążówki z allegro ale nie wiem jaki mam zamówić rozmiar i na co zwracać uwagę .przed ciążą miałam roz.38-40 , więc jaki powinnam teraz w ciąży zamówić, i jestem dosyć wysoka i boje sie żeby nogawki nie były za krótkie.czy może ktoś mi to wytłumaczyć?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogawki jak nogawki przeciez nie urosniesz w ciazy co do brzuszka to kupujac spodnie ciazowe zawsze kupujesz lekko szersze a guma w nich powoduje ze spodnie rosna razem z twoim brzuszkiem. mi posluzyly cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam normalnie rozmiar 36 (przed ciążą nosiłam 36/38, spodnie kupowałam w Nivenie). Gumka i ten materiał na brzuchu pięknie się dopasowują do rosnącego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa77
Dziękuje wam za odpowiedż:), wybrałam sobie fajne porteczki tylko jeszcze wacham sie z tym roz.bo gdy zmierzyłam sie miarą to wymiary tych spodni pasują do moich , ale nie wiem czy jeszcze w biodrach czy w udach nie przytyje i wtedy w nie nie wejde, a są naprawde super i z przodu mają własnie taką wstawke która sie rozciąga i dopasowuje do wielkości brzuszka.i znowu jestem ciemna.jak myślicie ,może teraz to już tylko brzuszek będzie mi tylko rósł.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×