Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BYTONIM

ODSZEDŁ BEZ PODANIA POWODU!

Polecane posty

Gość BYTONIM

Z Adamem jestem od 3 miesięcy.Nasz związek od poczatku był udany. Adma wyjechał do Angli na pół roku,od samego początku wiedziałam ze wyjedzie nie ukrywał tego.Obiecaliśmy sobie że będziemy na siebie czekać...ale dostalam od niego smsa że to juz koniec i ze już nie będziemy razem.Niewiem dlaczego próbuje sobie odpowiedziec na to pytanie co zrobiłam złego,gdzie popełniłam błąd.On nie odpowiada na moje smsy ani telefony ja chce sie dowiedzieć dlaczego tak od razu mnie zostawił czemu nie chce tego wyjaśnić...przeciesz chociasz tyle mi się należy.Jak on może tak po 3 miesiącach znajomości poprostu powiedzieć dowidzenia.Najgorsze jest to ze ja go pokochałam,a on mnie zostawił.Co mam teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriiiaaa
Moze kogos tam poznał,albo ma dobra prace i nie chce wracac,mozesz tylko przypuszczac co sie stalo moze kiedys prawdy sie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakza
O bosh... laska pomyśl logicznie a nie popadaj w samooskarżenia. Facet poznał tam kogoś tyle. I z tobą ma to tyle wspólnego co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriiiaaa
I napewno Ty nic złego nie zrobiłas on jest głupi ze Cie zostawił.Głowa do góry:) NApewno spotkasz kogos wartosciowego co bedziecie Cie naprawde Kochac:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałem
pociąg odjechał wcześniej niż rozkładowo, bez podania powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilhawefsd
poznał kogoś na bank...albo nie chce Cię zwodzic i ma zamiar dobrze się tam bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIUNIAA
MIALAM KIEDYS PODOBNA SYTUACJE TYLKO TAKI ADAM ZOSTAWIL MNIE JAK BYL W SZKOCJI PO 2 LATACH ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1087
3 miesiace to bardzo malo,jakby tak napisal po 3 latach to juz cos,olej i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GEJU
TO JEST FORUM DLA KOBIET NIE DLA MĘŻCZYZN!!!!!!!!!!!! MIMO TEGO ŻE JESTEŚ GEJEM A NA DODATEK UKE NIGDY NIE BĘDZIESZ BABĄ WIĘC SPADAJ Z FORUM. p.s. fajna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×