Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izaiza

były zapytał czy myśle, ze kiedys bedziemy razem?

Polecane posty

Gość izaiza

Moj były obecnie jest w związku (pare miesiec) ja tez mam kogoś. Ostatnio spotkałam go przypadkiem rozmawiamy sobie jak kumple a on wypala z hasłem:myslałas nad tym żebysmy kiedys byli razem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a ty chcesz jeszcze do nieg wrócic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nigdy go nie zostawiła, boo odejsc do kogos to znaczy wymazac go z serca a to jak wiadomo nigdy nie nastapiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
kochalam go, moze go i kocham:( ale to on mnie kiedys olał:( wiem, ze bardzo mu sie podobam wizualnie, wiecie ciała, wygląd... i że go bardzo pociągam... ale boję sie ze jak zostawie mojego obecnego faceta dla niego to on sie tylko mną zabawi i mnie zostawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
to moze pokaz mu troszke olewke z twojej strony, jak mu bedzie zalezało to sie jeszcze postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
nic nie odpowiedziałam na jego pytanie, on wtedy powiedział, ze tak myslał ze nie bo przeciez 2 razy sie nie wchodzi do tej samej wody... od tej pory nasz kontakt sie urwał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia loser
Ja mam podobny problem, tylko moj byly nie chce byc ze mna, a mnie uczucia do niego odzyly (po dwoch latach nie widzenia sie) w TYDZIEN!! Czuje sie, jak ostatnia idiotka. Generalnie mnie olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
Twoje milczenie pewnie uznał za odrzucenie a ten tekst że '2 razy sie nie wchodzi do tej samej wody" to było celowe zagranie żeby zachować twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
lepiej go sobie daruj bo jak facet naprawdę chce odzyskać dziewczynę to nie robi tego w tak głupi sposób że zadaje takie durne pytania tylko się stara konkretnie, a on nawet nie musiał się starać tylko zwalił na Ciebie pytanie ot tak jakby chciał wymusić jakąś inicjatywe z Twojej strony.. A jak nie zobaczył inicjatywy to obrócił się na pięcie jak dziecko. Już pokazał Ci kiedyś że nie byłaś na tyle ważna w jego życiu, aby kontynuować związek i jeszcze się śmie o coś obrażać. Facetowi brak dojrzałości i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewuchy dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ze spytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z tego
że gościu jest dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonik kloonik hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×