Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona masa

10 dni glodowki+10 dni na owocach+10 dni na kaszach=SZCZUPLA NOWA JA!!!

Polecane posty

1.glodowka-oczyszcza organizm :) pozatym juz zaczynamy leciec z wagi ! 2.wychodzenie z glodowki-czyli mily czas najpierw soki stopniowo owoce. 3.KASZE do wyboru ALE BEZ SOLI!!!!-Tombak poleca jedzenie kilku rodzajow kasz-niesolonych,nalezy malo wody pic w tym czasie-i gwarantuje utrate wagi miedzy 5 a 10 kilo~!!!!!! :) warunkiem tez jest dokladne przezuwanie kaszy i mieszanie ze slina !! To mje postanowienie!!!!!!!!!!!!! zaczynam od jutra !!!!!!!!!!!!!:) oczywiscie po zakonczeniu wszystkich etapow-zdecydowanie przechodze na ZDROWE ODZYWIANIE :) Moze ktos sie dolaczy??????? zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAZDY ETAP TRWA 10 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bede opisywac na biezaco moje postepy :) Mam 26 lat 167 wzrostu ile waze napisze jutro rano :) bo teraz mam pelny brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni głodówki???? Bez opieki lekarza??? Weź dziewczyno stuknij sie w głowe i to mocno... A jojo jak w banku. Co tym chcesz osiągnąć? Wyniszczenie organizmu? Wejdź na topik mity o odchudzaniu i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o konkrety bylam juz na glodowce i to z dnia na dzen!!!!!!!to byla moja pierwsza glodowka wytrwalam na niej 14 dni o samej wodzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jakos sie udalo wiec mnie nie pouczaj ok? pozatym od tamtego czasu wiele czytalam o glodowkach przygotowalam sie do tej!!!!!!!!!!!! chocby tym ze tym razem bede robic sobie lewatywy a wczesniej nie posiadalam tego sprzetu!! to fakt zani zacznie sie glodowke powinno sie przygotowac,jesc tylko owoce,i wskazane lecz niekonieczne jest prowadzenie jej pod okiem lekarza JESLI JEST SIE ZDROWA OSOBA !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robilas wczesniej jakies badania by sprawdzic czy rzeczywiscie jestes zdrowa osoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka oznacza sama woda?? Bo ja w sierpniu nie jadłam i nie piałam 10 dni i schudłam. A teraz planuję nie jeść i nie pic 20 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarafi_nka
ja zaczynam jutro od przygotowania do głodówki przez 10 dni, później min 7 dni o samej wodzie i wychodzenie :D to już moja 3 głodówka 1 bez opieki lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielona masa
Powodzenia! trzymam kciuki a ile można schudnąć w 30 dni na takim odchudzaniu-oczyszczaniu? Pytam bo też myślałam o czyms takim :D Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate_16 nie klam ze nie jadlas i nie pilas przez 10 dni , bo picie jest nie mozliwe przez tyle czasu!!!!!!!!!!!! A co do tych 30 dni.. to stracicie ok 6-8 kg (sama woda i miesnie, tluszczu nie) a jak po tych 30 dniach wrocicie do zycia to zyskacie 8-12 Ogolnie rzecz biorac nie wierze ze wytrwasz na tej glodowce... a jesli tak wspolczuje twoim wlosa,paznokcia,skorze I lepiej zajmij sobie juz termin do lekarza ,bo z pewnoscia bedziesz tego potrzebowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link do góry
to WIRUS !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link do góry
SPADAJ KRETYNIE Z TYMI WIRUSAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIATAM !! 1 dzien prawie za mna-:) mija bezgrzesznie grzecznie na samej wodzie :) Tym ktore watpia ze wytrzymam UDOWODNIE TO WSZEM I WOBEC !! moze nawet zapodam swoje fotki przed i po . Czuje sie oki.lewatywy od jutra ida w ruch:) pozadrawiam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zielona Maso i pozostali:) przylaczam sie do Was, w sumie to juz od wczoraj, bo dzis moj drugi dzien o wodzie (i czerwonej herbacie od czasu do czasu)! popieram pomysl glodowki - jesli jest sie do niej psychicznie przygotowanym i oczywiscie nie ma innyc zdrowotnych przeciwstawien - naprawde potrafi pomoc! wiadomo, ze wychodzenie jest rownie wazne, a moze nawet wazniejsze! znam osobiscie przypadki, ktore potwierdzaja tylko niesamowite dzialanie glodowki! najwazniejsza jest silna wola i rozsadek!! najlepiej duzo poczytac na ten temat!! trzymam kciuki i staje w szeregi razem z Wami!! przeciwnik jest chyba najgorszy z mozliwych, bo to \'stare\' my, ale wygrana... wiadomo!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!:)🖐️ to moj 2gi dzien glodowki ,czuje sie rewelacyjnie !!!! lekko.. Zaraz zrobie pierwsza lewatywe z kawy.. mam nadzieje ze po niej zejdzie ze mnie troche paskudztwa:) tak bardzo chce miec zdrowa watrobke :D DAMY RADE !!!! pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! Jestem po lewatywie z kawy :) poszlo dobrze,mam nadzieje ze jakies kamyczki wyjda :) Zrobilam sobie zaraz po tym szczotkowanie calego ciala specjalna szczotka do tetoxu,potem hyc pod prysznic=piling z kawy-naprawde super sprawa!!!! szczerze polecam!!! skoraj jest gladka i napita cos cudownego!!! ja pomieszalam fusy z odrobina owocowego zelu pod prysznic i jest fajnie.potem nalalam wody do wanny i sie polenilam troche;) czuje sie swizo,moja skora oddycha!!wieczorem po pracy znowu prysznic!! trzeba pozbyc sie toxyn!!!!!! a teraz leze w cieplym lozeczku pije wode ,a rece mi drza to chyba z wrazenia :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) i mamy 3 dzionek na glodowce-zadnych meczacych dolegliwosci-nic ! Zaraz smigam zrobic lewatywe,nie moge sie doczekac kiedy kamienie kalowe ze mnie zejda !!!!!!!!!!!!!!! pozadrawiam!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ pomidorku :) Zerknelam na Twoja diete i wyglada apetycznie !!! :) Skorzystam z niej prawdopodobnie ale dopiero kiedy zakoncze przezemnie wyznaczone cele a chwilke to jeszcze potrwa:) Na szczescie polowa 4 dnia glodowki juz minela:) Naprawde czyjes sie rewelka!! nogi mam ciezkawe ale to pryszcz:) pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dniu 5 !! wszystko wporzadku :) oczyszczam sie !!! Jeszcze tylko kolejne 5 dni i zaczynam pic soczki mniam!! :) Dam rade wytrwac-hehe pozdrwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zielona gratuluje odwagi i silnej woli! nie daj sie!!!!!!!!!!!! wytrwaj i badz z siebie dumna, ale pamietaj ze najwazniejszy jest odpowiedni POWROT do zdorwego zywienia masz moze jakies dobre linki do stron o glodowce, gdzie mozna sie dowiedziec wiecej na ten temat? jak sie przygotowalas do tej diety, mialas jakies ograniczenia wczesniej? pozdrawiam i tzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia==
Jakies głupie laski są na tym forum, jak czytam o waszych głodówkach 10 i 20 dni bez jedzenia o samej wodzie? to kompletna głupota, mogły byście byc konksekwentne i wogule mniej jeśc a nie obżerac się a potem głodzic, jak już to warzywa i owoce jeśc,Nie wyobrażam sobie jak ja ym miała funkcjonowac bez jedzenia ,chyba by mi mózg tak wsiąkło jak wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z wami
taka była zawzieta i cisza nie ma jej hehe tylko gadac potrafią a efektów zero głupie cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ja zaczynam od dzisiaj głodówke 14 dniową:) tylko nie wiem jak sie do teg zabrać wiem że pic tylko wode niegazowaną ale jakieś kąpiele specjalnie czy coś do tego moze jakies porady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa zacznijcie od razu głodówkę 100 dniową albo roczną, to będzie mniej takich głupich tematów na forum. Jestem facetem, nie odchudzam się i nigdy nie musiałem, mimo to wiem, jak drastyczne i szkodliwe skutki uboczne niesie ze sobą głodówka. Prawda jest taka, że wiele osób stąd najpierw pisze w temacie "Głodówka cudowny sposób na szczupłe ciało", a za kilka miesięcy jest w temacie "Pomocy efekt jojo, kompulsywne objadanie się - jak się tego pozbyć?". Kto neguje występowanie tych efektów ubocznych powinien się dokształcić, póki ich jeszcze nie pozna na własnym ciele. Można jeść zdrowo, smaczne potrawy i mimo wszystko tracić na wadze, tylko trzeba dużo samozaparcia i cierpliwości, a także włożonego wysiłku w trening, trzymanie diety, regenerację i sen, odstawienie używek. Głodówka to moim zdaniem to samo co sterydy dla kulturystów, normalne pójście na łatwiznę, bez zważania na konsekwencje. Uważam, że optymalnym czasem na odchudzanie powinno być przynajmniej pół roku, tak, żeby tracić określoną ilość kilogramów na miesiąc, bez gwałtownych spadków. Dieta - tu jest mnóstwo racjonalnych diet, wystarczy poszukać, odradzam wszelkie restrykcyjne typu 500 kcal i tak dalej. Kto z własnej woli chce się żywić jak jeńcy rosyjscy w obozach niemieckich podczas II wojny światowej?? Oni mieli właśnie takie głodowe racje dzienne. Do tego trening aerobowy w większości, dużo biegania, skakanka, rowerek i tak dalej, ale także treningu siłowego, z własnym obciążeniem ciała, na maszynach, wyciągach i z wolnymi ciężarami. W stosunku 70, 80 % aerobów, 20, 30 % siłowych. Do tego racjonalne odżywanie, sporo warzyw i owoców, mogę tu polecić profil Odchudzanie i oczyszczanie Langsteiner na facebooku, na którym można znaleźć ogromną liczbę przydatnych informacji, ciekawostek i diet. Wszystkim, którzy zdecydują się na normalny, zdroworozsądkowy sposób odchudzania życzę powodzenia i wytrwałości, zobaczycie, że efekty - mimo, że trzeba będzie dłużej na nie poczekać - będą trwalsze i warte całego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skabicówka
emokiller, wreszcie jakiś głos rozsadku. głodówki, dziewczyny, na serio???? próbowałam raz w życiu diety restrykcyjnej i OD TEJ PORY WALCZYLAM Z JOJO!!!!! nie róbcie tego, proszę was, zniszczycie ciało, ZWOLNICIE swój metabolizm, bo organizm przestawi sie na TRYB OSZCZEDZANIA. Tak jak wtedy gdy nasi przodkowie głodowali i ich ciała potem "rzucały sie" doslownie na kazdy okruch jedzenia i wbudowywaly, bo chcialy miec zapasy na kolejny trudny okres! glodówki i resrykcyjne diety TO NIE JEST SPOSOB NA _STABILNE_ Odchudzenie! nie krzywdzcie siebie, nie skazujcie na MEGA JOJO i mega kompulsywne ataki wilczego glodu! przeszlam takie ataki. nie da sie nad tym panowac. opamietacjcie sie. idzcie na basen, pobiegac, jedzcie racjonalnie! nie wybierajcie drogi na skroty, bo ta droga zawiedzie was w przepasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj nie przejdzie
hahaha, jojo bedzie po wszystkim jezeli nie umie sie wyjsc z diety :O czy to po zwykłej głodówce, czy po najmodniejszych obecnie dietach - na tym polega jojo - zaczynasz jes tak jak dawniej tz to samo i w takich samych ilosciach i kg wracają głodowka 10 dniowa nie spowoduje jakis niewiadomych spustoszen w ograniźmie a czesto jest polecana na wiele dolegliwości , wiec juz nie siejecie tej wrogiej propagandy wiekszosc z was wcina straszny syf, wspomaga sie chemia i to niby wam nie zaszkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 kg chce schudnac
ostatnie 3 kg chce zgubic- dolacze do Ciebie - zastosuje glodowke ale 5dni-5-dni soki-5 dni owoce warzywa.moj wzrost167 aktualna waga 58kg. cel 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx_anecia_xx
Cześć mam małe pytanie . Czy w czasie głodówki można pic normalną herbate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie głodzic ja jestem na samych warzywkach i owocach i efekty super jak widac w stopce i to nie chodze glodna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×