Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulasniegu

zwiazek z niewyksztalconym mezszczyzna kto jeszcze? wpisywac sie

Polecane posty

Gość trtr
Zgadzam się z Oneill pod tym wględem że należałoby najpierw zdefiniować kim jest taka osoba niewykształcona. Aby mieć jasność należy wyróżnić przypadki DLACZEGO ktoś nie zdobywa wykształcenia a tych jest wiele rodzajów! I tu już uważam że brak ambicji intelektualnych jest tylko jednym a nie jedynym. Oczywicie możemy długo wymieniać komu sytuacje losowe, wzorce rodzinne, inne - sprzeczne z nauką - wybory, ociężałość umysłowa itd itp uniemożliwiły zdobycie wykształcenia. Ja natomiast skupię się na jednym przypadku z mojego doświadczenia. Otóż mój narzeczony ma ukończoną tylko szkołę zawodową (ja tymczasem państwowe studia wyższe na, powiedzmy, elitarnym kierunku). To właściwie wyłącznie jego wina bo jest tak niepokorną duszą że zawsze stawał na przekór autorytetom, gubiąc gdzieś po drodze własne dobro (!) i właściwie na zasadzie przekory nie ukończył porządnej szkoły średniej o wyższej nie wspominając. Nikt też nie pomagał mu na siłę, za to on szybko zaczął pracę i dorosłe życie gdzie już miejsca na kształcenie zanadto nie było. TAK JUŻ JEST ŻE JEDNI W PODOBNEJ SYTUACJI ZOSTANĄ WYCIĄGNIĘCI CHOĆBY PRZEZ RODZINĘ ZA USZY LUB SAMI SIĘ OCKNĄ, INNI ZAŚ - MAJĄC ODMIENNE PRIORYTETY - DADZĄ SOBIE SPOKÓJ Z NAUKĄ. A jednak facet ma intelekt którego można pozadrościć, szeroką wiedzę o świecie, intelektualne ciągoty do rozwijania się, liczne pasje, w tym naukowe (jest ponadprzeciętnie oczytany). Za nic w kontakcie z nim nie przyszłoby do głowy że może nie mieć wyższego wykształcenia. Tak więc bywa i tak. Brak wykształcenia nie musi oznaczać braku jakichkolwiek ambicji czy niedostatków inteligencji. Dodam jeszcze że nasz związek jest bardzo udany a różnica w poziomie wykształcenia niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam średnie wykształcenie bez matury czy to znaczy że jestem gorszy i nie nadaję się na partnera życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za różnica jakie ma wykształcenie??? ważne co ma w głowie... mój jeszcze nie skończył liceum a ma 21 lat. a jest bardzo mądrym facetem. musiał szybciej dorosnąć i nie dał rady czasowo z nauką. miał do wyboru pracować i mieć co do garnka włożyć, albo uczyć się i głodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa jestes leniemmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
nwa... w każdym razie zabrakło ci wiedzy o konstruowaniu zdań z użyciem znaków przestankowych (ale to zakres szkoły podstawowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×