Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosiaaa

Pytanie dl obu płci

Polecane posty

Gość ktosiaaa

Jeżeli facet powiedział " przepraszam że Ci główkę zawracałem", to co mógł mieć konkretnie na myśli? Kolega mi tak niedawno powiedział, a dodam też, że wcześniej troszkę mnie podrywał.. A tu nagle takie tekst. Czy to znaczy że mnie sobie odpuścił? Co o tym myslicie. Prosze tylko o szczere wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
podnosze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
główkę, hihihi odpowiedź na swoje pytanie juz otrzymałaś, ale takie małe skojarzenie mam uwialbiam jak facet mówi \"Nie zaprzątaj tym swojej slicznej glowki\" chętnie bym wtedy wzięła cos ciężkiego i mu strzeliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgjkg
Też bym uznała że odpuścił bo tak to brzmi. Na dodatek te zrobnienie "główka" pełni jakby funkcję ironii - tak jakby autor chciał ci dokuczyć lub faktycznie uważał cię za dziecinną (np stosującą gierki) czy jakby się wkurzył i własny honor chciał ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
To znaczy On mi to powiedział w chwili kiedy do mnie po cos przyszedł, a mi mimo wysiłku nie udało się mu pomóc bo nie potrafiłam (korzystał z komputera). Więc tez nie wiem czy to dotyczyło niby straconego czasu na niego, czy ... no wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
Podrywal cie , ale z twojej strony nic nie bylo to co myslalas ? Mial skakac wokol ciebie az laskawie sie zdecydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
facet z krwi i kosci-- nie wiesz jak było wiec sie nie wtracaj i spadaj z takimi tekstami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
Skoro cie podrywal , a nie jestescie razem czyli ty nie chcialas........ Tu nie trezba byc jasnowidzem zeby wiedziec jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgjkg
skoro taki jest kontekst to... hmmmm... albo jakiś znerwicowany (jak taka dorastająca przewrażliwiona na swoim punkcie osóbka) i wydawało mu się że zachowałaś się jakoś nieprzyjaźnie (uważaj bo to nienormalne z jego strony!) albo w dziwaczny sposób wyraża normalne podziękowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxx
ja tez kiedys tak powiedzialem kobiecie..tylko bez zdrobnienia.... poprostu po kolejnej probie zblizenia sie do niej juz mialem dosc....Poprostu to jest grzeczne zakomunikowanie ze znika z twojego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
już nie wiem co o tym myśleć. Przyszedł, ponieważ chciał skorzystac cos tam z Interku, ale nic z tego nie wyszło. I nie wiem czy powiedział tak bo przez komputer niby stracilam na niego czas- (uczylam się wtenczas.) Czy chodziło mu o zupelnie inna sprawe. Przyznaje ze to dosc ciężki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jaki piszesz, to dosc ciężki typ, wnioskuję, ze nie jesteś nim zaiteresowana, to moze nie rozmyslaj o nim więcej innym słowy \"nie zaprzątaj sobie slicznej itd.....wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxx
a po co to tak analizujesz skoro to tylko kumpel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
woow rock-- poniewaz nadal mi na nim zalezy, i w ogole bylam zszokowana jak mi to powiedzial, poniewaz wszystko bylo na dobrej drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxx
skoro cie podrywal i tobie zalezalo ...to dlaczego nie dalas sie poderwac ? nierozumiem troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
Ależ to proste. Zaczepiał mnie, pisał miłe sms'y... dałam sie zdobywać.. aż nagle przyszedł z ta sprawą, i taki tekst... :o Może faktycznie chodziło tylko o to że przez Internet, który nie chciał działać, a ja sie uczylam, myslal ze mi zawraca głowe i dlatego tak powiedział.. Ale z drugiej strony to jezeli facetowi zalezy to mimo wszystko nie przeprasza za to że przyszedl. Tak mi sie wydaje... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
nie rozumiem go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytawszy twoje wypowiedzi ktosiu, facet wyczyl pismo nosem, zes zolza niebywala, i coz byl delikatny, ja jako prymitywny chlop ucieklbym gdzie pieprz rosnie to znaczy na mazurskie zaduupie jak to zrobilem po znajomosci z kims takim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
chlopie z mzaur--> serdeczne dzieki, nie ma co. Pokój z tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie chciałas
dac mu...... dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
Nasze stosunki były czysto kumpelskie, z czasem zaczęliśmy filtrować tak sms'sowo, coś iskrzyło.. to wszystko, do randek nie doszło, to wszystko trwało krótko i działo sie dość szybko. Daltego nie potrafię zrozumieć tego co mi powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×