Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Malwinka, jesteś jeszcze? Jakiś czas temu pisałaś, że miałaś niedawno 40 - dniowe cykle.. Robiłaś w międzyczasie testy? Pytam, bo u mnie dziś 40 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) juz pisze ze swojego prywatnego komputerka :-P bylam u gina dzisiaj, zrobil mi usg i nic zlego tam sie nie dzieje, czyli to czego sie balam martwa ciaza lub pozamaciczna nie :-) po odstawieniu tabletek blona akas tam jest za cienka i doatalam luteine podjezykowa, do 10 dni powinna sie pojawic @ a jesli nie to odtwarzanie cyklu. ogolnie powiedzial zeby sie nie martwic bo to mozliwe po dlugim uzywaniu tabletek anty.. no i jeszcze pytalam owulacje. przy moich cyklach 36 dniowych trudno przeiwdziec kiedy jest, moze byc bardziej pod koniec cyklu. powiedzial zeby regularnie sie kochac przez 3 cykle i jak wtey nic z ciazy to zaczniemy sprawdzac kiedy mam owu. takze u mnie tyle :-) zaraz siade do netu i was poczytam, ciekawie sie co u was :-) poki co ide na obiadek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia jesteś? Tak robilam test jeden, który wyszedł mi negatywnie.... Ale to było ok. 30 dnia cyklu....powinno się czekać podobno do pierwszego dnia po ostatniej miesiączce czyli powinnam zrobić 40 dnia lub 41, chcialam zrobić 40 ale dostalam okres i to bardzo bolesny myslalam, że wyląduję na pogotowiu..... Mam pytanie czy bralaś jakiś czas temu tabletki anty...,podobno tak dlugie cykle są po odstaweniu tabletek jednak nie u wszystkich i oczywiście nie wykluczaj ciąży... może u Ciebie jest to oznaką właśnie ciąży.... Jestem bardzo ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak przechodzisz ciążę, widzę, że nie najlepiej..... Rozmawialam z koleżanką która urodziładziecko...opowiadała, że stan ciąży bardzo dobrze wspomina pomimo tego, że nie tak dobrze przechodzila pierwsze miesiące ale jest to okres oczekiwania na małą istotkę....i to jest najfajniejsze, że to w Tobie się rozwija itp. naprawdę dla niej nieporównywalne jak po urodzeniu chociaż to jest całkiem inne odczucie... Już planują kolejne dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk kochane co tak spokojnie na topiku??????????? ja własnie wróciłam z urodzin.tak sobie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fisia..:) Chociaż Ty jesteś...:) Nikt jakoś teraz nie zagląda, pewnie mężom robią kolacyjkę hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam! mam piekne paznokcie:) cudo brzuch mnie bolał masakrycznie! pewnie jutro dostane@ !!! jakos sie do bani czuje! ide zjesc krokiety! i na m-jak miłosc ! a potem łózeczko wreszcie! fisia jestem:) mawina dziewczyny chyba odpoczywaja:) millenia ja po odstawieniu tabletem mialam 3 cykle wywoływane:( dopiero od 2 miesiecy ma owulacje a odstaiłam tabletki w maju! wiec potrzeba czasu na regeneracje! melusia:) moze tescik:) dziubasek suwaczek dla sylwusi piekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek BB czyli Big brother??? ja też oglądam.za kim trzymasz???? ja na ur.zjadłam sałatke tylko bo coś pełna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest bo ja po odstawieniu tabletek anty mam tak powalone z miesiączkami ,że szok.nawet 40 paro dniowe cykle.dlatego się nie nakręcam narazie.moj @ to max 3 dni ale lekarz mówi ,że tak to może być po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ja trzymam za Marko.normalnie zarąbisty jest szczególnie jak tańczył :D:D:D:D kaśka L do domu a Jolka jest poprostu niezastąpiona.ubaw mam z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka, nie brałam nigdy żadnych tabletek anty. Wciągu ost. 1,5 roku cykle miały długość 30,33, najdłuższy 35 dni. Teścik robiłam, jak wcześnie pisałam, ale jeszcze powtórzę: - 13.11 (32 dc) - ledwo widoczna druga kreseczka, - 15.11.(34 dc) - druga kreska jeszcze mniej widoczna... I wtedy zwątpiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia w takim razie jesteś w ciaży... Nie doczytałam myślalam, że nie robilaś tych testów...możeszbyć w ciąży,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z BB mam tylko ubaw, mój mąż twierdzi, że to dno ale ja uważam, że można z niego się pośmiać zwłaszcza z jolki....heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 moj m.ma identyczne zdanie co do BB.co do meczu to już się podnieca.nawet bro w lodóweczce się już chłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu miały być staranka ;) Jak wróci to napewno będę już w łóżeczku... Mówi, że się starzeję bo juz o 21, 22 chodzę spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obiecał, że wróci po pierwszej połowie i drugą obejrzy ze mną, ale mnie wkurzył bo nic mi nie powiedział....był w pracy i pojechał sobie do niego ;( :( A ja tak nie trawię tego kolegi.... Pewnie dlatego mi nie zaproponował zebym znim pojechala, aby oszczędzić mi nerwów...hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po BB zamienialam sie z m. pilotem i raz byl mecz raz moj program a teraz ide lulu bo jutro do pracki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez gin powiedzial ze trudno przewidziec jaki bedzie ten nastepny cykl po wywolaniu... ale jakos mnie pozostawil w dobrym nastroju :-) wiecie ja mam ogolnie zdolnosci do czarnowidztwa :-P ja wlasnie siedze nad papierami... tez mi kafe wolno chodzilo strasznie. teraz juz ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tak kafe zwalnia ,że szok.aż sie pisac niechce dziewczyneczki co robita?????? ja wykąpciana leże już w łóżeczku.czekam aż moja gwiazdeczka zaśnie a potem może jakieś przytulanka będą która nie śpi jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na moment i spadam spac. Starałam sie dzis nie pisac zeby nie przywlec i nie sprowokować pomarańczy. Wiecie co? PRZEGAPIŁAM MECZ :-(:-(:-( padłam u marcina jak stowka i nic nie zobaczyłam jestem zla. Spicie dziewczynki? Ja pisze z komorki do was i nie moge Sprawdzic wyniku. Czy jest tu jakas dobra dusza ktora sprawdzi mi w internecie wynik meczu? Polska-Serbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×