Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ooo i nowa kolezanka dostala przez przypadek serce:)ale nie bedziemy wyrozniac wiec poprawiam:P ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌻Rybusia.......23......Bydgoszcz..............14cykl......24.11 🌻Ewa...........27......Łomża...................1 cykl......24.11 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu a co właściwie się stało?Jak tamtego dnia weszłam na kafe to już wszystko było wykasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi bo troszeczkę Gosia się uniosła.parę dziewczyn miało inne zdanie niż ona a Gosia nie lubi jak się jej ktoś sprzeciwia no i odeszła od nas obrażona(tak naprawde to uważam ,że nie było o co się dąsać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,może jeszcze jej przejdzie...Po co jakieś kwasy...Luz,luz,luz.Musimy się wspierać a nie kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile przyjęcie. Agi37 jesli moge cos dorzucić od siebie. 22 dc PTC 37.4 C to wszystko w normie. Ja stosuje naturalną metode planowania rodziny od 2 lat. Widze ze nie ktore dziewczyny tez. Potrzeba co najmniej 6 cykli zeby cos mozna bylo zrozumieć i poznać swój organizm. Ja juz jestem po owulacji czekam na sukcesywne efekty. Teraz ide gotować papu mojemu mężusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi przestan mnie chwalic bo mi tabelki beda wychodzily krzywo z wrazenia:P:P:P hehehe ja juz zrobilam obiadek i bede teraz szamala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)oj dlugo sie nie oddzywalam ale mam taki zamet w pracy:( gorączka przedśwąteczna.....dzis wyjatkowo szef wypuscił mnie 2godz wczesniej...wiecie co 8powinnam dostac@....do tej pory nie ma ale w moim przypadku to normalne:(....tylko ze od 3dni mam taki przezroczysty sluz...plodny...kurcze i nie wiem co jest....moze wy pomozecie??hmmm....bo jak nie to czeka mnie wizyta u ginki....milego wieczoru:) papatusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ale dynamiczny jest ten topik - nie było mnie kilka godzin i sporo muszę nadrabiać :) A co się stało z o rany? Miała teścik robić dziś i jakoś jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szksatek my dynamiczne? nieee zdaje ci sie:P:P:P zebys widziala jeszcze nie dawno ile potrafilysmy naskrobac w jeden dzien:) teraz jak widac przed siwetami mamy troche wiecej obowiazkow... moze o rany zobaczyla 2 kreski i jest w szoku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku tam sa rozne linki przeciez ja tez nie mam dzidziusia i nie jestem jeszcze w ciazy a wlasnie czytam o plodnosci, odzywianiu, witaminach etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciazy i porodzie nie czytam bo mnie nie dotyczy ( jeszcze ) a cala stronka top jest onaturalnym planowaniu rodzinki i mysle ze kazdy moze znalesc cos dla siebie spoz na link porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria jestem juz zmeczona i zakreconak jak nalescik:P zrestza jak zawsze babeczki pewnie sa zajete:) ciekawe czym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie było mnie chwilke a juz tyle napisane:) byłam zawiesc meza deske do renowacji:) agi:) tem normalna w kazdym cyklu moze byc róznie podwyzszona :) kazdy cykl jest inny ale ja cos czuje ze plan A bedziesz miała wykonany:) Ewo mówisz ze stosujesz NPR przez 2 lata:) wiec moge liczyc na pomoc - ja dopiero próbuje swoich sił w tej kwestii dobrze ze jutro piatek:) weekend:) mezus:) całuski wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki wlasnie zajadam sie ptasim mleczkiem - taki skromny deserek- nie wiem czy jadlyscie zamrozone -- niebo w buzi kto chce ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć znowu jestem .....powiedzcie mi prosze jak ja mam to wytlumaczyc jesli moja temperatura tak skacze: najpierw mialam 36,8 przez kilka dni potem 36,7 potem kiedy podejrzewalam owu to wzrosla do 36,9 a na drugi dzien znowu spadla do 36,7 czy mozna to wytlumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria ja tez chce ptasiego mleczka:)zażuc troche:) schering ja w tym temacie to naprawde nie wiem co z ta cholerna temperatura:O validos nie spij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witam ,wszystkich chciałam się dołaczyc do tematu ponieważ już od dłuższego czasu tez z mężem staramy sie o dziecko i jakoś nic nie wychodzi, mamy juz synka 9 lat i teraz chcemy jeszcze dzidzie ele jakos nie wychodzi robiłam też testy hormonalne i jest wszystko w porzadku,miałam także tabletki które ponoć pomagają zajść w ciąże i regulują cykle ale to tez nie pomogło, i teraz troche pogrzebałam w necie i zamówiłam testy owulacyjne,proszę jeżeli coś wiecie to czekam na wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko czy mozna miec regularne cykle piekny sluz i nie miec owulacji?? czy ktoras wie cos na ten temat?? albo jak mozna rozpoznac dokladnie czy owulacja byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie:) schering:) jezeli chodzi o tem:) to ona skacze :) ja miałam przed ow max 36.6 a po ow miedzy 36.8-a 37.2 wg tego co czytałam to normalne:) ale mamy Ewe specjalistke:) wiec moze cos poradzi:) poofladaj sobie wykresy temperatur w necie :) specjalistka nie jestem ale mi tez skakała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering najlepszy jest monitoring owulacji!! ale to kiedy sie chodzi to ustala lekarz wg długosci cyklu !z robi USG dopochowowe:)ok 3 razy w wyznaczonych dniach -jak rosnie , i czy peka:) jajeczko ! ja miałam monitoring ale okazało sie ze nie mam ow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos 27 - powiedz mi prosze czy sa jakies objawy po ktorych mozna rozpoznac czy mam owulacje czy nie?? problem moj jest taki ze ja bede tylko 2 tyg w Polsce a jak bede miala owulacje to musze w tym czasie wyjezdzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×