Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hmm mowa o terrorystach:) mój wczoraj u tatusia odstawił taka awanture ze wyszłam mokra z wanny ! wziełam go na rece i spojój! czyli to nie kolki , ani amu tylko mamusia:) masakra dzis ide na cwiczeniam i powiedziałem koniec bedzie mu wrzeszczał to trudno nie moze sie nauczyc zasypiac przy mamusi!!! bede twarda!!!! dziewczyny zrobiły mi sie rozstepy na udach:( masakra moze jakies specyfiki znacie!!!!! Fisiu kawe pije:) Robur:) torbe pakuj bo nigdy nic nie wiadomo!!!kurcze a chwile bedziesz mamusia!! i zycze duzo zdrówka mi na gardło pmogło tantum verde! spróbuj moze pomoze! a i woda utleniona na szklanke letniej wody 2 łyzki wody utlenionej i płukac gardelko!! weekend mialam pełen gosci!! tylko maz mnie wkurza bo w kazdy weekend ma uczelnie w Gliwicach i on ma problem ze jest niewyspany a co ja mam powidziec dzis co 2h pobudka! na jedzenie!!! dzis spał 9 h a jak zadzwoniłam narzekał ze on sie wysypia rano i jest niewyspany!! wrrrrrrrrrrr lekka agresja:) u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Spróbuj kupić z serii Pharmaceris - Krem redukujący rozstępy.Nie próbowałam tego ale używam krem zapobiegający rozstępom i jestem zadowolona.Jesli chodzi o ten Krem redukujący rozstępy jest dość drogi niestety,bo za 75 ml coś między 35-40 zł ale nie wiem na ile starcza.Ja kupuje ten krem zapobiegający rozstępom - 150 ml za 34 zł (+ dwie próbki 15 ml - krem na biust i ujędrniający balsam poporodowy).A ostatnio kupiłam sobie do wypróbowania Ziaji - Krem na rozstępy (bardzo fajna konsystencja,piękny zapach,chyba się na niego przerzucę,bo 150 ml.kosztuje ok.18 zł,na internecie kupiłam za 15 zł) i też Ziaji Krem- reduktor rozstępów ale jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ten Pharmaceris krem na rozstępy jest bardzo wydajny,ładnie pachnie - tylko trochę kosztuje,ale starcza na ok.miesiąc regularnego stosowania - raz,dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm maz ten niedobry i niewyspany kupił mi Mustele! kosztuje 100 masakra !! ale cóz chyba jestem tego warta:) wiec zobaczymy bede sie smarowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! u mnie tez cisza,brzuch bardzo czesto sie stawia zwlaszcza wieczorem i w nocy, boli jak cholera ale czuje,ze jeszcze pochodze... mnie tez sie pojawily straszne rozstepy (4 na piersiach i cale posladki w takie male czerwone kreseczki) spłakałam sie przy tym co niemiara bo 8 m-cy nic a tu nagle wygladam jak zebra na tyłku buuuu słyszalam jeszcze o masci Cepan byc moze pomoze, brzuch i piersi smaruje mustela ale tylek bede tym drugim ja mam torbe praktycznie spakowana, jeszcze tylko kosmetyki ale to juz na ostatnia chwile spakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje! Widze ze poruszylyscie temat roztepow... Sama mam z nimi problem od iks czasu, u mnie to wynik szybkiego dojrzewania, mam je na kolańcach pupie i biodrach, smaruje teraz brzunio na wieczor, zalewajac go wodospadem oliwki (bo inne kremy odpadaja) ogolenie jestem strasznie leniwa i nie kremuje cialka po kapieli za kazdym razem, od 10tyg dzien w dzien jednak pielegnuje brzusio, bo wiem ze mam sucha skore i boje sie o roztepy na tej czesci ciala. Kurcze to chyba nasze babskie przeklenstwo! :( :( A tak chcialabym miec gladziutka bez skazy skorke 😭 Validku widzisz roztepy na udach ma nawet moja mlodsza siostra, chuda jak szkapa, ale za szybko rosla w gore i juz w wieku 14lat miala mnostwo poziomych kreseczek. To samo ja mam na kolancach, mam jej chyba od 12 roku zycia. Maksio widze kocha mame ponad zycie. Dziubalku Pupa u mnie zawsze tyla najpierw i tu tez mam. Roburku ta seria kosmetykow o ktorej wspomnialas, podobno bardzo dobra, reklamowali ja na tvn w misji mama, babeczki chwalily jej dzialanie a do Musteli jest o polowe tansza. Wlasnie dziewczeta moze sa metody ich usuwania nie wiem moze laserowo? Ale sie zdolowalam :( Fisiaczku usprawiedliwienie przyjete :) to Bartolini byl wycalowany i wypieszczony przez gosci na maksa! Cebulcio ino zleci a zobaczysz Normusie zdmuchujaca pierwsza swieczke na roczek, czas leci tak szybko. Piszesz ze wszystko Ci sie psuje :( najgorzej jak wszystko naraz, no wtedy jest zalamka. Koug co to za sprawa z tym wibratorem :P jazda mi tu pisac :D :D :D :D A my udalismy sie do sklepu na zwiady cen, lozeczka wozeczka i tego tam...normalnie masakra ile na to potrzeba, zwlaszcza przy pierwszym dziecku, jak nic sie nie ma. Moj maz stwerdzil: to musi byc chlopak! na co ja dlaczego? bo bede mu fajne zabawki kupowal :D juz patrzyl za motocyklami, pistoletami etc. no to ja na to: ze te zabawki to chyba pod siebie bedziesz kupowal, a łun: no ja tez sie pobawie :P :P Ach te chlopy! dziecinni bez wzgledu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mówcie o rozstepach, co prawda nie doszły nowe w tej ciąży ale stare tez nie zniknęly. Bardziej dobija mnie skóra na brzuchu. Nosze po domu pas poporodowy, nie wiem czy coś pomoże ale przynajmniej w nim czuje się jak osa;-) :-) :-) właśnie miałam się was laski zapytać, ile krwawiłyście po porodzie?? ja po moim tyle co w szpitalu takie większe krwawienie miałam, a do dziś dnia mam takie leciutkie co moge nosić wkładke ale jest. Nie za długo????? Byłyście już u ginów na macanku???:-) ide sie kimnąć póki Mała śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuzszej nieobecnosci robur-- oj to lepiej spakuj kochana ta torbę :) cebulko--- ja krwawiłam ok 6 tyg, potem jeszez pare dni plamien validku---oj widze ze Ty czasto z domku wybywasz :) ja to zazwyczaj tylko na zakupu lub czasem na herbatke do herbaciarni z mezulkiem i wtedy z małym mama zostaje titku--- super niespodzianke na walentynki mezulek Ci zrobił, widziałam fotki na NK ;;;;;0 u nas sie troche porobiło, ja barałam antybiotyk na zapalenie w piersi a Szymonek musi miec rechabilitacje, bo jest troche asymetryczny i patrzy gł w lewa strone. terapeutka powiedział ze dlatego moze byc z nim gorszy kontakt bo ciezko mu skupic na czyms wzrok jak sie wygina w pragraf irzeczywiscie jak sie go odpowiedniotrzyma to sie nawet po usmiecha do człowieka a nie do scian. takze mamay teraz znim troche roboty bo musimy go w domu tez cwiczyc i on sie troche buntuje, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze poza tym czekamy na decyzje kredytowa, takze trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo :) Maniu jeśli Szymonek ma mniej rozwiniętą jedną stronę to może spróbuj przełozyć poduszeczkę w łózeczku w drugą stronę,albo jesli go kładziesz do łóżka to staraj się zmienić strony-tak aby zaczął odwracać główkę też w drugą stronę Tituś mój zboczusiu :D chodziło mi o wibrujące łóżeczko :D są tam 3 przyciski z muzyczką światełkiem i wibracjami ale coś jest zepsute i nie działa a ja sie na tym nie znam :P :O...piszę z pracy ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug no nawet i te swiatelka muzyczka i wibracje kojarza mi sie jakos inaczej niz z tym co napisalas! heheheheh :D Piszesz, ze wrocilas do pracy, dzis pierwszy dzien? Manius no zrobil niespodzianke, uprzednio nie zapytawszy jak ja na to sie zopatruje, balam sie lotu jak cholera, ze wzgledu na malca/malczynie, ale czuje ruchy non stop wiec sie uspokoilam. Ktory mail jest aktualny ten co masz w preferencjach czy jakis inny, bo wyslalam fotki do dziewczyn i chyba mi od Ciebie wrocilo ze nie dostarczony, ale nie jestem pewna. Sluchaj Szymonka, rzeczywiscie jakos ukladaj na inne boczki, ja w zasadzie nie znam sie na rehabilitacjach jakichkolwiek, ale tu nasze znachorki wiedza swoje i z pewnoscia sa pomocne. Cebulcia nam pospala...albo nadal spi. Ja po tych naszych topikowych rozstepach zrobilam sobie dzien odmaczania, czyli wzielam kapiel, wychochlowalam sie, zrobilam pilling twarzy i dekoltu, polozylam krem na zmarszki, czyli zdrowy dzien. I nawet sie wysmarowalam kremiskami. Pozniej skoczylam do kuchni i zrobilam sobie szpinak z jajkiem, bo tak mnie naszlo, widocznie potrzebuje zelaza. I zaraz znowu do garow spagetthi gotowac dla zglodnialych przybywajacych do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co słychać u Agi,Malwiny,Avinion i innych naszych mamusiek? Nic się nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Agnieszką rozmawiałam w sobotę-prosiła aby Was pozdrowić wszystkie-jakoś nie może się zebrać żeby coś napisać,ale regularnie czyta nasze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk laseczki podaje kawusie koug kochana jak w pracy po tak długiej przerwie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kurde no czemu nie zagladasz?daj znak zycia jak ci sie uklada, jak malutka? malwinka,agi hallo:) kurcze przykro troche,ze nasze stałe towarzyszki nie zagladaja juz do nas:( wiem,ze masa roboty przy maluchach ale jednego posta dziennie chyba mozna skrobnac ja sama zadko sie odzywam ale dlatego,ze tu juz nikt nie zaglada:( fisia ja soczek zapijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam od rana zmartwienie:( mały robi od wczoraj sluzowate kupy z pasemkami bordowo-brazowymi:( jutro pewnie pojade z nim do lekarza:( jak nie urok to sraczka jak to mówią a ja juz sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Dziubasu jak to nikt tu nie zagląda???!!! ja jestem codziennie:-P fakt ,że troche niektóre dziewczyny nas zaniedbują, ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez forum odkąd Koug mnie tu przyciągnęła:-) to dzięki Niej i Wam stanęłam na nogi i dzisiaj nie śpie po nocach bo musze śpiewać aaaaa kotki dwa:-) :-) ide naciągnąć pas na moją talię:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos eeee napewno nic mu nie jest dzieci robia roznorakie kupy mamusiu nie przejmuj sie bo bedzie dobrze! cebulko wiem wiem ale mialam na mysli osoby ktore byly wczesniej z nami cały czas a teraz nawet nie zagladna... ide na moj ulubiony serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QFA MAC! QRWA JESZCZE RAZ! Cebus Ty mi o dwoch kotkach nawet nie wspominaj!!!! 😠 no jestem taka wkurwiona ze nie macie pojecia! 😠 Stara kocurka jest juz wysterylizowana, ale mloda 7mczna jeszcze nie i jej sie od wczoraj na gody zbiera! No juz mam taka nerwe na tego kota ze z checia bym ja wypierdolila przez okno! Wczoraj od 12 do 19 non stop miaul miaul z kata w kat z ta picka miejsca nie mogla znalezc, nakrzyczalam na nia kilka razy i nawet klapasy w dupe jej sie dostalo, pozniej byl spokoj na 20min, wiem ze to koci instynkT, ale ja tu szalu dostaje!!!!!!!! Poszlismy spac o 22 a ta w nocy od 2 to samo, no tak mnie ponioslo ze dostala takie mocne uderzenia przed dupe, ze az zahuczalo. No i zasnac juz pozniej nie moglam, plus moja bezsennosc i poddenerwowanie, zasnelam moze przed 7rano! I znowu o 9 z minutami obudzil mnie miaułk i drapanie w drzwi do sypialni... No jestem tak nabuzowana zla energia ze nie zdajecie sobie sprawy, przez ta mala kurwe dzidzioch mi sie zestresuje. 😠 I teraz tez non stop nadaje swoje pikne melodyje! boszszszeeeee ja zwariuje! No to na tyle stekania z mojej strony. Validku powiedz mi pozniej po konsultacji z lekarzem co powiedzial na temat tych kupek. Od czego to i w ogole. Dziubalku a co to za serial? Ula Brzydula czy M jak zdrada? heheh Fisia masz cos energetycznego do tej kawy? cos slodkiego by podniesc zabrana mi energie? :( Roburku spakowalas juz ta torbe do szpitala? Milego dzionka lasencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem na chwilunie bo moja bambaryła zasnęła Titusia no to masz przechlapane z kocicką ale znajdz jej chłopa niech sobie laseczka ulży a do kawy moge Ci zaproponować rolade krówkową Dziubassku poprostu się dziewczyny wypięly na nas i tyle.Ja to od Was to jestem na tyle uzależniona ze wscieku dupnego bym chyba dostała jakbym tak miała zrezygnowac z forum Validosku kupa jak kupa ale jak Cię niepokoi to idź do lekarza cebulko jak się bedziesz tym pasem tak sciągać to bedziesz jak osa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiiii ale sie usmialam Titus z Ciebie, wiesz jak wywalisz kotke za okno to i tak spadnie na cztery łapy i poleci dawac na lewo i prawo:-) :-) zamów jej jakiegoś ogolonego tygrysa i niech sobie ulży:-) :-) Validos koniecznie daj znac co lekarz powiedział. Fisia my do emerytury bedziemy pisały, a co!!! Koug jak robota???? cycki nie puchną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje zyje. przeprowadzamy sie do nowego M3, mam rehabilitacje kregoslupa po porodzie, za tydzien zdaje 3 raz na prawko,za dwa tygodnie wracam do pracy ;( i tak dlugo z Matyską pobylam, 7 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe - odpukać narazie nie :D Bałam się tylko czy Emilka zaakceptuje substytut.Miałam rozkminkę co kupić -bo tyle sie nasłuchałam co szkodzi na brzuszek,a co uczula a czego dzieci jesć nie chcą i tak metodą eliminowania łącznie z eliminacją dobrych ale drogich kupiłam NAN.Wczoraj przyszedł mi sms z domu ze nawet jej smakuje i wrąbała 200ml więc się cieszę. I tu pchają mi się na jęzor ogłoszenia parafialne-jeśli któraś mama kupuje NAN to w LIDLU można kupic promocyjny 2-pak za 18.99PLN. Normalnie kosztuje ok 12 zł jedno opakowanie. Avi ❤️ Ty wiesz że się cieszę jak się odezwiesz-pisz jak tam Martynka i jak Ty sobie radzisz bo wiem ,że tez do pracy wróciłaś. aaaa Schering też się odezwała-pozdrawia Was wszystkie :) Tituś ta Twoja kotka jest zazdrosna chyba....a tak właściwie to czy czasem nie powinna zaczekać jeszcze tydzień do nocnego zawodzenia....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, jeszcze nie wrocilam - WRACAM! i z tego powodu dostaje niezlego świra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jezdem na chwilke wpadajac... Dobrze ze wyszlam z domu na troche (4h) od tego jazgotu odsapnac, uffffffff... Otoz Koug wiem ze koty sie marcuja, ale tu to jakos wszystko wczesniej, i wiosna i krokusiki nawet konwalie juz sie rozkwitly i tym zwierzakom w psiochach sie przewraca! Cebus Fisiu Ale ja nie chce miec wiecej kociakow! w tym rzecz! ona jeszcze u pana doktora nie byla i jak mi pojdzie to z dzieciakami na garbie do domu zataszczy! wystarczy mi potomstwa! :D :D :D Kurde no Fajnie ze sie odewalas! :) Pisze do Was w trakcie harcow mego Malenstwa! :) ale sie tam przemieszcza! aaaaaaaaaaaaaaa i zapomnialam Wam wspomniec.............. Ja to za normalnego czlowieka to chyba wyjsc nie moglam!!!!! Pan Titowy zlozyl donacje swego ciala dla Gunthera von Hagensa! Wczoraj przyslali mu legitymacje, ktora musi nosic przy sobie... Posmiertnie zostanie ladnie oprawiony! obdarty ze skory, wysuszony pokrojony na plastry i wstawiony do galerii, przed pocykaja mu kilka fotek i niezla jazda! Galanta droga do slawy! :D :D :D sorka ale nie wiem jak na to reagowac... Jest to Jego wola, ale ja bym sie na to nie odwazyla! Zawsze ta decyzje jako zona moge zmienic. Widzialam prace z plastynacji, kobiety w ciazy itp... i mieszane mialam uczucia, myslalam tu nie o cialach tylko w jakich okolicznosciach przyszlo im umrzec... jedna babka byla w tak zaawansowanej ciazy, brrrrrrrrrrrr, ale klimacior dalam, sorka. Chryste jak tu zyc w normalnym swiecie jak wokolo tyle krejzoli i niepoczytalnych! A kotka miaułczy jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek rozumiem cie doskonale! nasz kocur ogrodkowy tak miałczy ,ze normalnie czasem nie wytrzymuje i krzycze przez ściane zeby sie zamknał wrrrr normalnie jak bym miala miotłe pod reka to bym chyba tak przyłozyla ,ze mozna by bylo go jedynie zeskrobywac z ziemi a najgorzej w nocy jak zaczyna zawodzic oszz kurde no witaj wsrod starych znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba poród blisko.Budzą mnie w nocy mocne,bolesne skurcze,ból w dole brzucha jak na okres.Jestem niespokojna,mała mniej się rusza,czopu nie widziałam,wód też nie.Biorę magnez i no-spę.Skurcze są jeszcze nieregularne ale jest ich dużo,brzuch twardy jak kamień,podnosi mi się jakby d o góry i wypycha do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuku puku puk wstawać dziołchy bo kawe podałam a czasu za wiele nie mam bo mój syn ma dzisiaj ciężki dzień Tituś a to Ci dopiero mężuś pomysłowy no ale do tego trzeba odwagi.Ja bym się raczej nie zdecydowała. Roburku kochana Ty już lada chwilka urodzisz a później na dziubaska kolej.aleeee fajowo . co dzisiaj serwujecie na obiad????? popielec dzisiaj to muszę jakąś rybeczke wyciągnąć z zamrazalnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Tituś niebardzo kumam o co chodzi z tym obdzieraniem ze skóry, ale i tak chyba wolę zeby mnie spalili po smierci. A co do marcowania no to faktycznie zacznie sie i u mnie bo pod blokiem pełno łazi kotów. Fisia a czemu Bartolini ma ciężki dzień? marudny? Norma tez niby usneła o 8 ja zaraz uderzam w kimono a ona o 9 oczy jak pięc złotych i koniec spania. W nocy też wstawałam o 1, 3, 5. Validos jak wizyta? idę do wanny, jak coś to wołać na kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafodlilek
Hej, Validos, daj znać co z tą kupką :( to może być alergia, ale życzę Ci, zeby nie! Na pewno lekarka zapisze smektę. Napisz co i jak. trzymam kciuki! Titowa- Wow, ale mężuś ma pomysła! coś podobnego. Ja bym chciała, żeby w razie czego moje organy poszły na przeszczep. Mój wujek umarł tragicznie i wiem, że do przeszczepu poszły nerki i jeszcze coś.. tylko nie pamiętam co to było. Jestem dumna z niego i jego rodziny, ze się zdecydowali. KOmuś życie uratowali. Robur - trzymam kciuki, zebyś jeszczse trochę wytrzymała :) bo chciałaś w marcu rodzić , prawda? Koug, Avi, kto się dziećmi zajmuje? Agital też wróciła do pracy od stycznia. Agital!! jak czytasz to odezwij się czasem! napisz jak sobie radzisz i jak Piotruś znosi rozłąkę. pozdrawiam :) A z ogłoszeń dnia dzisiejszego... Kończe dziś 29 lat. Ale stara jestem :( No i 21 lutego dostałam okres. Więc drugi cykl starań nieudany. :( Ostatnio było do 3 razy sztuka, może tym razem też?? Proszę o zmianę w tabelce. Pozfdrawiam i miłego dnia! p.s. Karol mi cały czas na kolanach siedzi, taki grzeczny był, ze nie wiem. :) Ale własnie zaczyna "śpiewać" wiec dlatego Wam więcej nie mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin pociechy ze swoich chłopaków i szybkiego i przemiłego zaciążenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×