Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sa tu

sa tu mamy rocznik 91,92,93??? itd?

Polecane posty

Gość jolanta1000
melduję się jako pierwsza, rocznik 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
Ładnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grande punto
te roczniki to dzieci a nie mamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka Czikuczikulinak...
te pierwsze to jeszcze ze szkoły nie wróciły...w kozie siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo to ja ................
Ludzie, czego się czepiacie???? Przeszkadza Wam dziewczyna, która urodziła mając naście lat???? Wy żyjecie inaczej i fajnie, każdy ma jakieś priorytety, każdy żyje jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta1000
nie wiem o co wam chodzi, wpadałam - to fakt, mam 16 lat i dwumiesięcznego synka, co miałam zrobić, skrobankę, czy zostawić w szpitalu, dziękuję bogu że moi rodzice mi pomagają i myślę, że sobie poradzę. dziecko nie jest winne temu, że sie urodziło... i bardzo je kocham, jakkolwiek trudno może jest wam w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka Czikuczikulinak...
pewnie niektóre sie sprawdza jako matki...ale dzisiaj w tv ciągle reklamują pewien magazyn i "wstrząsający raport o nastoletnich mamach" ja tylko cytuje ale coś w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka Czikuczikulinak...
moja chrześnica ma 13 lat a jeszcze jej w głowie zabawki a nie dzieci,no ale cóż teraz szybko sie dorasta...takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta1000
hmm... teraz z perspektywy czasu wydaje mi się, że mogłam z seksem poczekać, że to nie był czas, ale skoro zaszłam w ciążę, to musiałam szybciej dojrzeć, z gówniary stac się rozsądną dziewczyną, i myślę że udało mi sie to. na szczęscie mam wsparcie w rodzicach, bez nich nie poradziłabym sobie, dla nich to był wielki szok, że ich kochana córeczka z ambicjami jest w ciązy, ale teraz czesto rozmawiamy i rodzice zapewnili mnie, że moge się uczyć, studiować i na pewno ze wszystkim sobie poradzimy. Jestem szczęśliwa i pełna nadzieji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coments ...
tak tylko ze seks z 13 latka jest nawet nielegalny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolanta1000
Mądrze piszesz:) Życzę powodzenia w życiu:) Mogłaś poczekać z seksem, ale nie poczekałaś to nie znaczy, że trzeba Cię potępiać! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miec 31 lat a twoje dziecko 15. całe zycie przed toba.. kto powiedzial ze zycie toczy sie miedzy 16 a 30 urodzinami? tak to juz bedziesz miec dziecko odchowane...nie jestem zwolenniczka wczesnego zachodzenia w ciaze ale dobre strony tez sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×