Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam_907823

Czy jeżeli dziewczyna..

Polecane posty

Gość adam_907823

.. daje się zaprosić na trzecią randkę to oznacza to, że jest zainteresowana znajomością? Od razu wykluczam, że chce zabawić się na mój koszt - na każdym ze spotkań stanowczo nalegała, aby dzielić się kosztami po połowie. Pozdr Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
jak da się zaprosić na drugą to już moZesz być zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nieromantyczne ja
a kto w koncu płacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
a czy ta dziewczyna wie że to są randki? czy może wychodzi z tobą "jak z kolegą"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 23
a co to znaczy zainteresowana znajomoscia ?? To zalezy czy sie wczesniej znaliscie wg mnie jak dala sie zaprosic na 3 randke i sie znaliscie - tak jest Toba zainteresowana, jak sie nie znaliscie - nie wiadomo chce Cie moze lepiej poznac a to juz dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_907823
A skąd niby mam wiedzieć, czy chodzi o randki czy koleżeńskie spotkania (oczywiście z jej punktu widzenia)? Czy trzecie spotkanie jest dobrą okazją, aby powiedzieć jej, że bardzo mi się podoba i chciałbym stworzyć z nią coś bardziej niż przyjacielski związek? Bo jeżeli tak to w jaki sposób to wyrazić? Wydawało mi się, że to musi wyjść niejako samo przez się... Niestety nie mam w tej materii wielkich doświadczeń, a nie chcę stracić szansy na ciekawą znajomość poprzez wypowiedź, którą później bym żałował..... Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_907823
Poproszę o bardziej poważne i wyważone wypowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna bardzo
powazni ludzie to o tej porze szykuja sie do stania w korkach w drodze do pracy albo juz w nich stoją🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaROL1A
Wydaje mi się, że jest zainteresowana - po co tracić czas na spotkania z kimś kto jest mało interesujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztyneczkaa
a jaka odpowiedź by Cię usatysfakcjonowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dziewczyna absolutnie nie pozwala za siebie placic to tez moze byc powod taki ze nie chce czuc sie do niczego zobowiazana bo nie jest pewna czy facet jej sie podoba. Np.ja takie mam podejscie. Gdyby mi sie facet podobal to pozwolilabym za siebie zaplacic,zawsze moge powiedziec ze nastepnym razem ja zapraszam i juz jest dla niego furtka otwarta ze chce nastepnego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jest zainteresowana. hmmm, Ty nic nie mów, tylko po prostu ją pocałuj, niech się samo dzieje... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
tez chciala się dzielic kosztami. Na dwoch randkach ja płaciłem w kawiarni, a na trzeciej zapłaciła ona i od tej pory juz nie chciala spotykac się w kawiarniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam, a ty co czujesz? bo my ci tu mozemy podawac tysiace rad, zainteresowana, czy nie, a prawda jest tak, ze panna moze te spotkania traktowac jako wypad z kumplem, wiem, bo mam przyjaciol, z ktorymi wychodzilam i tez sama za siebie placilam, a co do niektorych wiem, ze liczyli na cos wiecej. moze tez byc tak, ze to faktycznie randki. wiec jak te wasze spotkania wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×