Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krystyna0000991

wzrost 8 latka komunia

Polecane posty

Gość krystyna0000991

moja córka byla w tym roku u komuni ma 139 cm czy to duzo na ten wiek? a wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo dużo niestety
istnieja wiarygodne badania, które dowiodły, iż dzieci osiągające w tym wieku wzrost podobny do Twojej córki szybciej przestają rosnąć i ich wzrost zatrzymuje się na poziomie do 150 cm ma to związek ze zbyt szybko wyczerpującym się potencjałem wzrostowym dziecka i wyczerpywaniem sił witalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamietam zawsze bylam
najwyzsza w klasie i niestety jak mialam 154 przestalam rosnąc,mimo,ze rodzice byli wysocy. Ale z obserwacji widze,ze to nie regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunijna mama
kupowałam synkowi garnitur na komunię na 140 cm, więc chyba norma :)). Ale w przeciągu dwóch następnych lat urósł jeszcze 15 cm i dalej rośnie, więc nie opowiadajcie farmazonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ my uwielbiamy
opowiadac bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunijna mama
chociaz gwoli ścisłości muszę dodać, że oboje z mężem jestesmy dość wysocy - 187 i 193 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożkabe
Nie ma reguły mój syn starszy syn komunijny garniturek miał na 134 a dorósł do 195, młodszy zaś na 152 zawsze był najwyższy w klasie, a ma 188. Z dziewczynkami jest trochę inaczej, ale z koleżanek z klasy młodszego które były podobnego jak on wzrostu, tylko jedna zatrzymała się na 160 czyli tez nie jest taka malutka. Pozostałe są dość wysokie ok. 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×