Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamunia..

moj maly placze i placze!!!!kolka?

Polecane posty

Gość mamunia..

rany moj maly palcze i placze, juz 6 godzin z paroma kilkominutowymi przerwami, kaszle, placze, dusi sie, jestem pena ze to kolka, tak mi zal malego ze rycze razem z nim, nic mu nie pomaga, herbatka rumiankowa, koperkowa, sab simplex , ciepla woda., masaze, oklady, wozenie w wozku, na rekach, cycek , NIC!!!!!!!!!!!! Co robic bo umre z rozpaczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no noł
chcialabym pomoc ale nie potrafie poszukaj jeszcze czegos w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhkkkkkkkk
poloz go na brzuchu sobie na ramieniu, daj plantex, pomaga.dużo noś na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogęęęę
tak aprawde nie ma lekarstwa ,które całkowicie "zlikwidują" kolke u dziecka ale są środki ,które troszkę załagodzą ją. ja gorąco polecam Esputikon.sa to kropelki które się podaje do picia lub pokarmu.Mojemu dziecku pomagały.gorąco polecam!!!!można go oczywiscie podawać w przypadku gdy dziecko ma problemy ze zrobieniem "kupki" na kolki dobre sa masaże brzuszka i ciepłe (nie gorące) okłady np.z ciepłej pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogęęęę
Jeśli nie uda Ci się zapobiec kolce, musisz pomoc w jakiś sposób cierpiącemu dziecku. Oto kilka praktycznych rad, które być może pomogą Tobie w rozwiązaniu problemu kolki: 1. Spokój (tylko to może uratować) 2. Masaz brzuszka przez ciepłą pieluszkę tetrową zgodnie z ruchem wskazówek zegara 3. Delikatne przyciskanie zgiętych w kolanach nóżek do brzuszka 4. Ciepła kąpiel i położony na brzuszek cieplutki ręcznik 5. Masowanie brzuszka butelka z ciepłą woda 6. Położenie rozebranego maleństwa na gołym brzuchu mamy ,tak by mogła ona głęboko oddychać, masując tym samym lekko brzuszek dziecka 7. Kierowanie ciepłego strumienia powietrza pochodzącego z suszarki do włosów na brzuszek maluszka 8. Poduszka elektryczna na brzuszek 9. Poduszka wypełniona ziarenkami gorczycy podgrzana w kuchence mikrofalowej, a następnie przyłożona przez pieluszkę do brzuszka dziecka 10.Termofor wypełniony ciepłą wodą położony na bolący brzuszek 11.Czopki homeopatyczne Viburcol N 12. Krople Sabsimplex (do sprowadzenia z Niemiec) 13.Krople Infacol 14.Herbatka Plantex 15.Esputicon 16.Kropelki Bobotic 17.Uspokajajaca herbatka Hipp 18.Czopki homeopatyczne Spascupreel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegiemmmm
do lekarza po syrop debridat pomoże od razu, inne środki są do d..... żaden infacol czy espumisan, to będzie od razu skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa jak diabIi
na moja debridat nie dzialal.. jak ma taki atak to wlacz suszarke - dzwiek powinien go uspokoic i maly zasnie.. mojej jedynie to pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×