Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autooorka

BARDZO SKUTECZNY LEK NA BOLESNE ZABKOWANIE!!!

Polecane posty

Kochne mamy!!! Chciałam sie z wami podzielić informacją o leku, który pomógł mojej córeczce. Ma 4 mce i wychodzi jej pierwszy ząb, niektóre dzieci znaszą to lepiej inne gorzej- moja wyła jak kojot, nie mogła z bólu nawet jesc, smarowałam dziąsła cogele i podawałam nurofen dla dzieci, ale marny był efekt, a w dodatku wymiotowała i miala po tym straszne wzdęcia, bo ma bardzo wrażliwą wątrobę. Poszłam z nią więc do mojego lekarza, który jest jednocześnie naturoterapeutą(wczesniej jako jedyny wyleczył moją córeczkę z kolki, inni lekarze nie umieli). On polecił mi lek CHAMOMILLLA-DAGOMED - jest to lek homeopatyczny, BEZ ZADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH! BEZ ZADNYCH PRZECIWSKAZAN. Są to ziołowe granulki stworzone specjalnie dla ząbkujacych dzieci(mozna je podawac rozpuszczone w wodzie). I co najważniejsze JEST BARDZO SKUTECZNY!!!?Odkąd podaje go mojej córeczce, prawie ją już nie boli, ślini się jedynie i przygryza łapki, ale juz nie placze, je i spi spokojnie, a zabek sobie rosnie:) pOLECAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM UTRAPIONYM MAMOM! Zapłaciłam za niego 8 zl w aptece, wiem jednak, ze nie wszedzie go mozna dostac, ale widzial ze na allegro sprzedają go za jakies 11 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobom z okolic Rybnika chciałabym polecic bardzo tego lekarza, bo jak pisałam pomógł mi nie tylko przy tym ząbkowaniu, ale i przy kolce i wzdęciach, a byłam wcześniej u kilku lekarzy i zaden nie pomógł. On leczy ziołami i lekami homeopatycznymi. U dziecka mojej kolezanki wyleczyl ziolami angine. Jest pediatra z wyksztalcenia, ale zajmuje sie medycyna naturalna i chinska dodatkowo. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie skuteczne lekarstwo
mojej córze też pomogło nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogina
hej napisz jak nazywa sie ten lekarz moze bede kiedys w potrzebie to do niego sie wybiore mam blizniaki wiec podwojne utrapienie z tymi zabkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×