Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaak se

Pranie schnące w łazience- brzydko pachnące- macie jakies rady?

Polecane posty

Gość wyczyścić otwory wentylacyjne
masz prawdopodbnie wadliwą wentylacje w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takafrania
poprostu za wolno schnie, kup przenosna suszarke i porozkladaj pranie, szybciej wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JESZCZE SOCJOLOGI TROCHE
Napewno nie mas zokna w łaziece to nei rozumiem czemu tam suszysz, ja tylko mokre sciereczki susze w laziece nic wiecej, nie wyobrazam sobie majtek tam suszyc. Suszę zawsze na balkonie cyzba ze jest mroz to w domu na suszarce np. w pokoju przy otwartym oknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak se
problem w tym ze wynajmuje pokoj (studentka) i nie mam dostepu do balkonu a w lazince okna nie ma ale byl nad wanną zainstalowane linki wiec na nich tylko moge wieszac. Teraz kiedy grzeją jest troche lepiej ale i tak czuć taki zapach nieładny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JESZCZE SOCJOLOGI TROCHE
E jako studentak ato ty masz problem nie tylko z praniem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam okna w łazience i nigdy mi pranie nie śmierdziało. ]po prostu nie można zamykac łazienki, mieć sprawną wentylację i grzać tam, szczególnie wtedy, kiedy robi się chłodniej. bo pranie śmierdzi wtedy, kiedy za długo schnie. nawet jak suszy się w pomieszczeniu, w którym jest okno, a jest tam zimno i wilgotno to będzie śmerdziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj więcej płynu do płukania. Czasami jak rzeczy po wypraniu nie wypłukałam w płynie i dłużej się suszyły w łazience też śmierdziały. Teraz do ostatniego płukania daję więcej dobrego płynu i już mogą trochę dłużej schnąć. A jeżeli w łazience wisi pranie nie zamykam drzwi na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×