Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek z marek

szef dotyka mnie niby przypadkiem w szatni co mam zrobić pomocy

Polecane posty

Gość marek z marek

mam 25 lat i pracuje na budowie razem z moim szefem kiedy sie porzebieramy on na mnie patrzy i czasami niby przez przypadek dotyka... co to moze znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisław 1938
a ile ma lat i jak wyglada (tzn czy ci sie podoba bo to ze ty mu sie podobasz to oczywiste )- moze warto skorzystac z okazji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może znaczyć tylko
jedno - ceni sobie twój ensamble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z marek
nawet czasami to przyjemne i nawet raz mi stanął jak szef mnie po pupie przejechał ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z marek
proponował mi podwyzke i mowił cos zebym mu zrobil laske co to znaczy i co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty nie gódź się na
podwyżkę, bo będziesz musiał wyrabiać 300 % normy! zgłupiałeś!? ja ci powiem co mi mój stary mówił kiedyś, znaczy mój małżonek: ze wszystkich znanych ci dróg wybieraj najtrudniejszą, to się opłaci. I racja. Tak, że powiedz szefowi, że owszem, możecie razem zamieszkać, ale z podwyżki nici. nie chcesz i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z marek
ale ja potrzebuje podwyzki zbieram na operacje plastyczna odbytu chcialem sobie wszczepic silikonowe implanty w posladki aby moju anus wygladał jak JLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryczany Zwis
Wsadź mu rękę w dupe po sam łokieć to mu się nawet patrzeć na ciebie odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie z nim przebierasz ?? bierz ciuchy i przbieraj sie chociazby w ubikacji . i pod zadnym pozorem nie pchaj sie w takie igraszki z szefem .i nie boj sie ,ze stracisz prace. czy z jego strony nie zaczyna sie molestowanie ? jak bedzie smielszy w tych sprawach powiedz mu ZDECYDOWANIE I OTWARCIE ze pojdziesz z tym na policje !!ze cie tak molestuje... ale jesli oczywiscie zacznie cie obmacywac wbrew twej woli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×