Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamalinka 457

dziewczyny, jak on to wam okazuje?

Polecane posty

Gość kalinkamalinka 457

hej Jak wasi faceci okazywali albo dawali do zrozumienia na początku znajomosci ze mają ochote kochac sie z wami....jak wam to okazuja? :) Bo moj po 5 miesiacach pisze mi dzis ze juz nie moze wytrzymac jak na mnie patrzy i mnie dzis po pracy porwie :) bo już cały płonie...dodam ze wczesniej to były tylko pieszczoty oralne ..ale i oboje sie z trym nie spieszymy bo chcielismy sie bardziej poznac...zresztą on miał lekka bloka de po poprzednim związku nie udamym. p.s pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00__00
najczęściej mówi: przytuliłbym cię teraz, kochanie wyskakuj z tych gatek, kochanie zdejmuj ciuszki bo robi się gorąco a najczęściej po prostu zaczyna mnie rozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamalinka 457
moze ktos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsafadsf
Nie czailiśmy się wokół siebie. Trzecia randka... przyciągnął mnie do siebie... długi pocałunek w usta... jednocześnie zdejmował mi ubranie. A ja byłam tak ciekawa jak to jest że tylko obserwowałam co będzie dalej. :D Innymi słowy jak okazał to od razu bez ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsafadsf
W sumie potem było podobnie. Zawsze chwilę wcześniej rejestrowałam jego głębszy i hamowany oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×