Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana w kwestii

LOJALKA - plusy i minusy

Polecane posty

Gość niezdecydowana w kwestii

jakie sa wg. was plusy i minusy podpisywania tzw "lojalki" w pracy? chodzi mi o sytuacje gdy pracodawca oferuje zwrocenie kosztow ksztalcenia w zamian za obowiazek przepracowania x lat w danej fimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pensja odpowiednia, praca zadowalajaca, pracodawca nie jest świrem ani chamem, jest możliwość awansu lub podwyżek - czemu nie? chociaż ja mam podobne warunki ale bym się nie zdecydowała. nawet nie pogadałam z szefem o możliwości dofinansowania za podyplomówkę. ale też zawsze możesz (o ile to dofinansowanie nie jest jakieś bardzo duże) w razie czego spłacić pracodawcę jakbyś chciała uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana w kwestii
wlasnie sie tak zastanawiam. studia jestem sobie w stanie sama oplacic, bo juz je rozpoczelam, ale propozycja jest dosc kuszaca jak dla studenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojalke to podpisuje sie przewaznie na 2 lata, jesli jestes pewna ze w tej fimie bedziez chciała pracowac tak długo to podpisz, jesli nie widzisz tam przyszłosci to nie podpisuj lojalki, a zeby zerwac lojalke nie zwracajac pieniedzy to trzeba spełnic okreslone wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×