Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

odpazenia!!! pomocy!!!

Polecane posty

kurcze kazdy co innego radzi i niewiadomo co sluchac a musze kilka dni potestowac cos teraz meczymy alantan zobaczymy jak bedzie jutro. teraz ja przebralam to troszke lepiej ale taka warstwe tego nakladlam wczesniej ze tlusta byla bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyleczyłam mączką ziemniaczaną i jest super!!!!!!!!!! Tylko nie oczekuj ze ci te odparzenia po jednym dniu znikną...nie ma cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka54
Tez mąką ziemniaczaną, teraz stosuje alantan w pudrze i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu malemu tez pomógł
bepanten -maść !krem za słaby ....lub clotrimazol.. nie polecam natomiast maki ziemniaczanej -nie zawsze momaga jeśli sa rany to nawet moze sie wdać zakażenie !!!!!!!!!!!!!! mąka nie jest przeciez jałowa tylko ma tam różne zanieczyszczenia ale do celów spożywczych sie ja gotuje a dziacku sypiesz bezpośrednio na ranki -nie nie i jeszcze raz nie !!! naszed babcie tak robily ale kiedys nie byla ona tak skazona chemią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze ona jest uczolna na pampersy :(( bo nawet ten clotrimazol niezbyt jej pomaga.. dzisiaj zmienilam pampersy na happy ...gorzej jak nie bedzie efektu to juz tylko tetra mi zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ty możesz
powiedzieć,że nic nie działa?????? Po ilu dniach stosowania???Dziecko ma tydzień,ty próbujesz wszystkiego na raz.Wybierz jedną maść ,spróbuj z tydzień i wtedy będziesz widziała efekty.Przecież tobie też pewnie nic się nie goi w 2 dni:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×