Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarasara

STAŻ raz jeszcze - PROSZĘ O POMOC

Polecane posty

Gość sarasara

Przeszukałam forum, ale niestety nie znalazłam interesujących mnie informacji... Byłam dzisiaj w PUP i tak wkurzona dawno nie wróciłam:/ oprócz tego, że traktują człowieka jak śmiecia, nie można się niczego dowiedzieć grr W poniedziałek skończył mi się staż, a we wtorek zostałam zatrudniona w tej firmie. Proszę o inf. osoby, które były w takiej sytuacji, jak to dalej wygląda??? W pon. babka z UP powiedziała, że kasę prześlą mi automatycznie, mam tylko złożyć sprawozdanie ze stażu, przynieść umowę o pracę i to wszystko. Aha, i zaświadczenie o staż udostanę w pokoju jakimś tam. Byłam tam dzisiaj, była inna kobieta i powiedziała, że zaświadczenie dostanę z reszta papierów (???), muszę napisać podanie o wypłacenie kasy i lekceważącym tonem: "jeszcze czegoś pani chce???" Porażka i paranoja!!! Proszę powiedzcie, jak to jest z tym zaświadczeniem o o dbyciu stażu??? I opinia: czy pracodawca sam ją ma tam zanieść czy jak, bo nic mi nie powiedzieli, a słyszałam że w niektórych miastach jest to wymagane... Jestem z Rudy Śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cashflow
Zapytaj Murci i Justy. To wielkie bizneswomen od handlu ..... perfumami :D :D :D Na pewno wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmn
a o jaką kasę chodzi?? tą która ci sie należy za przepracowane dni czy jakąś dodaktowąs ie dostaje za to ze znalazłaś pracę?? ja swoje sprawozdanie zaniosłam na umówiony termin. procodawca sam wysłał opinię. staż przerwałam wcześniej (tylko 8 dni ale zawsze) bo zostałam zatrudniona. a słyszałam ze za to ze znalazłam pracę należy mi isę kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarasara
O tym nie słyszałam szczerze mówiąc, byłoby super hihi, chociaż wątpię żeby za znalezienie pracy płacili:) Kasa za te pół miesiąca, czyli 01-15. X. Skoro nie jestem już bezrobotna, nie będę ich odbierała na "terminie" w listopadzie, a babka wczoraj powiedziała, ze prześlą mi automatycznie, a dzisiaj znowu inna kobieta, że muszę pisać jakieś podanie! Każdy mówi co innego, bajzel i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmn
dzwoniłam właśnie do mojego pup i gosciu stwierdził zę czegoś takiegonie ma że płacą tylko za ostatni miesiąc. no bez przesady przecież nie pracowałaś za darmoche te ostatnie dni. u mnie przelewają na konto i to jest w sumie dobre. każdy bezrobotny musi mieć konto w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarasara
mnie też przelewają na konto, tylko za każdym razem musiałam podpisywać jakiś papierek i dopiero mi przelewali... A teraz stwierdzili, że wyślą automatycznie hmm, sądząc po "porządku" w tym urzędzie nie bardzo w to wierzę, ale zobaczymy;) Juz parę razy gubiły się moje papiery, a na początku wpisali zupełnie inny nr konta, może jakiegoś pracownika PUP hehehe W każdym razie sprawdzę sobie stan konta dzisiaj i jutro, a jeśli będzie pustka będe musiała się tam znowu przejść... W końcu jak mówisz, za darmochę nie pracowałam hihi, więc o swoje trzeba się upominać...niestety. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz prosze, gdzie mialas ten staz?? Ja tez jestem na stazu i tez w rudzie slaskiej i jestem ciekawa bo za niecale 1,5 miesiaca mi sie konczy i bym chciala zostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×