Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaczaczaczacza

TWOJ STYL - CO SADZICIE O TEJ GAZECIE ???

Polecane posty

Gość kiedys kupowałam regularnie
ale teraz sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie macie kobiety innych problemów?żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona była czytelniczka
Kiedyś kupowałam co miesiąc do czasu aż napisali opinie o kod leonarda da vinci niezbyt pochlebną, nie wiedziałam, że gazeta wspiera gang mocherowych beretów, od tego czasu jakby wszystko zaczęło się zmieniać zamiast gwiazd kina światowego na stronach mamy polską plejadę aktorów, tzw :" gwiazdy seriali" wywiady z ludźmi, którzy odeszli w zapomnienie, lub " oto nowa gwiazda" nie muszę już chyba pisać, że u nas gwiazda to nawet ta co zagra epizod w serialu Na Wspólnej :) nieciekawe, mało zabawne. Wywiad na dziesięć stron nie wiadomo z kim , nie wiadomo po co, z gościem od jednej piosenki, z modelem jednego wybiegu, z projektantem z top model, z gwiazdą serialową .Jakoś nie chce się już nawet sięgnąć na półkę jak z okładki kolejnego wydania szczerzy się do nas "nasza gwiazda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka

Czytam, kiedyś czytałam zawsze, liceum, studia, teraz przestałam, bo jednak wolę czytać książki, a jednak jak widzę w kiosku to zawsze chętnie kupuję, taka moja słabość. Może i nie ma tam bardzo dużo głębokich treści, ale chodzi o samą przyjemność, jaką daje trzymanie gazety w dłoni, oglądanie zdjęć. Takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×