Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematy

DYLEMAT- uczucia, seks, czy uczucia i seks

Polecane posty

Gość dylematy

Witajcie. Może ktoś miał podobny problem. Jestem 32-letnią kobietą. Nie mam partnera. Moje poszukiwania nie ustają, ale pozostaję sama. A potrzeba seksu, dotyku nie maleje przecież. I tu pojawia się poroblem, ponieważ nie bawi mnie sam seks, czysty układ, o taki akurat dziś nietrudno. Zależy mi także na fajnej relacji. Jak sobie radzicie myślący podobnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
trezba " czekać na tę jedna chwile....., gdy serce jak salone bije...." albo sie puscisz jak zwykla dupodajka albo bedziesz czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy
:D nie uważam, że kobiety mające przygodny seks, albo po prostu sam seks to d....;) tylko, że mnie to nie bawi. A temperament nie śpi... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewictwo się liczy
A ja uważam, że kobiety mające sam seks albo przygodny seks to puszczalskie dupodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy
a ja tak nie uważam, każdy robi to czego pragnie, no i nie jestem dziewicą od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
no to w czym problem? pusc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy
dlaczego piszesz -puść się:)...każdy robi co chce. a ja juz napisałam, że układ seksulany mnie nie interesuje:). Nie oczekuję rad ,bo w sumie trudno tu coś radzić. Ale może są kobiety w podobnej sytuacji i zechcą pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++++++++++++++
nie szukaj w internacie PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy
wiem.....już się naciełam na portale randkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam właśnie w ten sposób rozwiązać problem mojej samotności: jeden partner, z którymi milo spędzam czas, kocham się, rozmawiam, ale - bez żadnych emocji. Nie wyszło. Zakochałam się i teraz nie potrafię tego skończyć. A przecież nie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy
Ja znam siebie na tyle, żeby wiedzieć, że nie chce racjonalizowac uczuć. I nie chcę się ich pozbywać. Ale jakos trudno mi połączyc seks i uczucia. Alebo mogę miec sam seks...albo samą przyjaźń. Lipa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×