Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedzie cud

Bedziemy płacic za uzywanie...................

Polecane posty

Gość bedzie cud

......sprzetu medycznego dla dzieci zakupionego przez JURKA OWSIAKA I WOSP jak PO sprywatyzuje szpitale choc sami sie na to składalismy Fajowo bedzie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz ku .....
Ale wcześniej jeszcze odbiorą becikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda
e rozbisz azdaymy nie rozumiejąc argumentów jakie na podobnych topikach już były sto razy użyte... takich jak ty nazywa się podżegaczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajowo
Teraz też płacimy, tylko w podatkach. Co, że niby teraz służba zdrowia jest darmowa? W ogóle to wszystko paranoja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie cud
no wytłumacz mi sama kazdego roku hojnie wpłacam pieniadze dla WOSP mam za to płacic ze lecza moije dziecko sprzetem zakupionym w krajowej akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha haha
a skad wy takie inf macie? z reklamówki wyborczej PISU? ja z dzieckiem chodze do PRYWATNEJ przychodni - niepubliczny zakład opieki zdrowotnej i nie place za zadne badania ni za wizyte bo to jest refundowane przez nfz. PO chce zeby szpitale również mialy prywatnych wlascicieli ktorzy beda sie upominale o pieniadze na szpitale z nfz dzieki temu pieniazki przeznaczone na leczenie nie beda sie rozchodzily na niewiadome cele tak jak do tej pory. a PIS chce zyskac wyborców wiec stworzył glupawa reklamówke dla niedorozwojow w ktorej pokazuje jak to bez pieniedzy nie mozna wezwac pogotowia... żenada :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz ku .....
A ja chodzę do takiej państwowo-zprywatyzowanej przychodni (sp z o.o. od kilku ładnych lat) i poziom jest jeszcze gorszy niż był. Jakoś żadne pieniądze tam za pacjentami "nie przyszły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa rynku a nie ludzi
nie płacisz za badania bo refunduje to NFZ idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa rynku a nie ludzi
przyszły przyszły ale "poszły" do lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz tylko Samoobrona
mi pozostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha haha
idiotko to do mamy sobie mozesz powiedzieć! i nadal bedzie refundował nfz bo po nie chce zeby opieka zdrowotna byla platna tylko zeby szpitale mialy prywatnych właścicieli ktozy beda dostawali czesc pieniedzy na utrzymanie szpitali z nfz ( to wtedy nie bedzie sie nazywalo nfz) pozatym to nie pomysl PO tylko obecnego ministra zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku normlanie
pokazac ci szpiatale ktore maja prywatnych włascicieli? OK Prosze bardzo ::::::Centrum Damiana w wawie wiesz jakie tam sa ceny?? sprawdz sama cennik a potem pisz http://www.damian.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
buha haha -> juz sie nie smiejesz jak zobaczyłas cennik prywatnego własciciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też opowiadała się za prywatyzacją służby zdrowia, ale do czasu, kiedy blisko pół roku musiała z dzieckiem spędzić w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
prywatyzacja szpitala jest super ---pod warunkiem ze nie tzreba za to samemu płacic np poł roku jak kolezanka poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
O matko ale cennik .....kogo na to stać ....???? cesarka 7200 ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przecież to proste. Jeśli np. w prywatnym szpitalu za pobyt (ok. 3 dni) i poród płaci się np. 4000, to po prywatyzjacji szpitali, nawet niech NFZ dopłaca połowę, to i tak wychodzi 2000. Czy każdego na to stać? A jeśli będzie to leczenie? Operacja? Dłuższy pobyt? Nie jestem zwolenniczką prywatyzacji bez zapewnienia pewnego nieodpłatnego minimum. I to nie tylko dla najuboższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda
że naprawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem. A skoro nie potraficie tzn. że nie nauczaono Was tego w szkole. A skoro Was nie nauczono to ja jestem także za prywatnymi szkołami abyście Wy ( albo Wasze dzieci) mogli wystąpić do szkoły po wypłate odszkodowania za niewypwłniony opbowiązek nauczenia Was czytania ze zrozumieniem .... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaka szkoda
Jak ktoś pisze tak jak Ty, to rzeczywiście nie można zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda
Przepraszam za literówki... ale nie za treść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chemical
W sumie przecież to proste. Jeśli np. w prywatnym szpitalu za pobyt (ok. 3 dni) i poród płaci się np. 4000, to po prywatyzjacji szpitali, nawet niech NFZ dopłaca połowę, to i tak wychodzi 2000. Nfz nie dopłaci ani grosza bo nie bedzie NFZ BEDA PRYWATNE SZPITALE BY Lekarzom i Pielgniarkom zyło sie lepiej ROZUMIECIE?????? Po uwaza ze NFZ nie ma racji bytu i wszsytko bedzie finansowane z prywatnych pieniedzy tak jak w damainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zapytam a co
darmowa służba zdrowia? Do okulisty dziecięcego w naszej bezpłatnej służbie zdrowia mam termin w przyszłym roku. w prywatnej za 80 zł - już pojutrze - zapisy dziś były. No comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to kretyni...prywatyzacja szpitali i przychodni nie oznacza płatnego leczenia:O kurwa i to bydło idzie do urn nie wiedząc co to prywatyzacja...będzie głosować na pis który gada głupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda
Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że od każdego z nas ( pracujących, emerytów, rencistów) pobierana jest składka na ubezpieczenie zdrowotne i że my którzy tę składkę płacimy nie mamy żadnego wpływu na to, że ogromna jej część jest "przejadana" przez urzędników z NFZ ? Ja chcę mieć wpływ na to, kto będzie ode mnie otrzymywał moją składkę. Wtedy będę mogła zgłosić się do ubezpieczyciela, żeby zapłacił za pobyt w szpitalu a nie tak jak teraz - płacę i nie wiem czy do szpitala na zabieg dostanę się za pół roku czy 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zapytam a co
obecny rząd gra ludzkim zdrowiem jako kiełbasą wyborczą Nie widzicie tego? przetrzymywali szpitale i lekarzy do wyborów, żeby dać podwyżki i pieniądze. A teraz ta bzdura w ostatnich dniach, straszyli Was wcześniej, straszą teraz. To cudowny rząd, głosujcie na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha haha
tika tym właśnie pisalam ale nikt nie slucha... ja chodze do PRYWATNEJ PRZYCHODNI i nic nie place za leczenie! Ale jak ktos nie ejstw stanie takich prostych rzeczy pojac ze to nie beda szpitale platne tylko prywatne- beda mialy prywatnych wlascicieli w tym tylko ta roznica bedzie zwykly czalowiek nic nie straci! ale pis wie ze u nas duzo ludzi mysli tak jak wy wiec to wykorzystal rewelacyjnie i wam ciemnote wciska a wy wierzycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha haha
oki kawa na ławe dla tych co pisza a nie wiedza o czym1 PO chce wprowadzic zamiast nfz cos na kształt kas chorych tyle ze kasy chorych byly przypisane do wojewodztwa a po chce zeby kazdy mógł sobie wybrac do której kasy chorych chce nalezec. te kasy chorych bede refundowaly pobyt i zabiegi w szpitalach. za nic nie bedziecie placic tak jak dotej pory. zmieni sie tylko to ze do tej pory wlascicielem szpitala bylo panstwo a teraz beda one mialy PRYWATNYCH wlaścicieli. ci prywatni wląsciciele beda dbali o szpitale bo wiadomo ze kazdy kto ma swoja firme to o nia dba! beda wyciagali pieniazki od panstwa i dbali o to zeby dostac tyle co maja dostac a nie tyle co laska. juz rozumeicie? kto wam takich glupot naopowiadal boze drogi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co z tego
głupot naopowiadali im rzadzący PiSowcy w spocie wyborczym :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co z tego
głupot naopowiadali im rzadzący PiSowcy w spocie wyborczym :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka Sawicka
ja to powiedziałam hahahahha wierzcie wierzcie cud sie wydarzy Juz donald sie o to postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×