Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tukanna

Kupowałyście ostatnio kino domowe?

Polecane posty

Gość tukanna

Jakie są teraz fajne modele w sklepach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mamy w sali konferencyjnej obudowy stacjonarne na tablety, żeby Klientom robić prezentacje w nowoczesnym, „jeden na jeden” stylu. Obudowy dość tanie udało się znaleźć w warszawskim KraftMann, no ni nie ma problemu, żeby od razu konfigurację zlecić. Dodatkowo winda stołowa z monitorem dotykowym dla prelegenta no i zestaw mikrofonów stołowych oraz głosowania też u nich. Poza dostawą zrobili nam też montaż – szybko miło czysto a pracowali w godzinach wieczornych bo za dnia salki były eksploatowane przez nas …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pewnego czasu cieszę się takim zestawem https://www.al.to/p/324930-zestaw-kina-domowego-denon-avr-x520b-cinematic-black.html i mogę Ci go spokojnie polecić. 5.2 kanałowy amplituner zapewnia świetny dźwięk przestrzenny, posiada 5 wejść HDMI, 3 z nich obsługują najnowsze standardy takie jak: 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling. Wejście USB ma na froncie, łączy się też przez B. W zestawie znajdują się dwie kolumny podłogowe, dwie satelitarne i jedna centralna. Głośniki posiadają funkcję zdejmowanego grilla, stabilną podstawę, port bass-reflex oraz wejścia przewodowe. Wszystko mi śmiga i steruję za pomocą apki na telefonie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejść się do media expert, ja tam znalazłem swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, tam warto głównie, bo maja ogarniętych pracowników i cos potrafia doradzić zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i promki teraz fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry wykonawca systemów audiowizualnych Kraftmann na stronie http://kraftmann.eu. Mogę ich doradzić. Dobry szybki kontakt, można o wszystko dopytać, dobierają rozwiązania pod klienta, bardzo indywidualne podejście do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×