Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość conitka32

rozmowa kwalifikacyjna w eksluzywnym butiku

Polecane posty

Gość conitka32

witam, moze sie ktos ze mna podzielic, jak moze wygladac rozmowa w takim butiku??? wiem, ze juz takie tematy pojwialy sie, ale pomimo tego prosze o wiecej informacji. dziekuje pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porshe
Ja będę miała rozmowę we wtorek w butiku H&M, Ty już chyba masz to już za sobą, jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabex
butik H&M? Kobieto chyba nie wiesz co to butik a co to H&M. Butik to Chanel Dior a H&M to marka masmarketowa i jest poprostu sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porshe
Co się tak unosisz? chyba nie masz się z kim bzykać, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale koleżance, która założyła ten temat zależy chyba na informacji o pracy w ekskluzywnym butiku, takim właśnie jak Dior, Maxmara czy inne prestiżowe salony gdzie ciuchy nie kosztują od 50 zł wzwyż... W takich butikach na rozmowie zazwyczaj zwraca się uwagę na dyspozycyjność (studenci rzadko chyba się tam dostają), kulturę osobistą, elokwencję i nastawienie na klienta. Prawdopodobnie będą Cię wypytywać o Twoje zainteresowania itp, bo tam raczej Twoja osobowość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porshe
Temat podobny , dlatego pytałam. Po co odrazu tak prostacko??? A z jakim wykształceniem przyjmują w takim butiku o jakim piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maverick33
Ta Żabex pewnie wygląda jak żaba, naprawde nie ma kto ja pukać dlatego ma kompleksy i jest uszczypliwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×